Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Голосіївський район

У спеку ваша система кондиціювання повітря працює на повній швидкості. Система, яка не була належним чином підтримана, буде більш схильна до ризику збоїв або поломок. і у випадку з вашим автомобілем, обслуговуйте систему кондиціювання, щоб продовжити термін її служби та уникнути неприємних сюрпризів, коли вам це потрібно найбільше. У разі поломок необхідно звертатись до професіоналів, а не займатися ремонтом самостійно. Служба ремонту climat-service виконує ремонт кондиціонерів - Голосіївський район. Незалежно від моделі та марки кондиціонера, наші фахівці нададуть вам необхідні послуги з обслуговування та ремонту вашого пристрою.

Принцип роботи кондиціонера

Складається з двох основних компонентів: внутрішнього дифузора і зовнішнього блоку, настінний кондиціонер дозволяє поглинати і відводити внутрішнє тепло назовні, коли перепади температури надмірні. Вибір настінного кондиціонера має декілька переваг (енергоефективність, гнучкість, доступність і т. д.), Наші досвідчені фахівці будуть раді проконсультувати вас за моделлю, яка найкраще відповідає вашим потребам, а також проведуть установку кондиціонера відповідно до всіх параметрів для його правильної роботи.

Ремонт кондиционеров киев

Обслуговування кондиціонера

Частина сезонного обслуговування може виконуватися самостійно:

 • Переконайтеся, що ви відключили живлення блоку;
 • Виконайте візуальний огляд вашого обладнання, щоб виявити будь-які поломки або аномалії;
 • Очистіть зовнішній блок, щоб позбавитися від бруду, що скупчився;
 • Замініть фільтр, якщо він брудний.

Якщо ви помітили будь-які аномалії у вашому кондиціонері, негайно зв'яжіться з технічним спеціалістом з ремонту техніки Fix-Man.

 • Поширені поломки кондиціонера

Ось деякі з найпоширеніших проблем, які нам вдається усунути при ремонті пристрою (без необхідності заміни кондиціонера): 

 • Проблема вологості в будинку;
 • Запах цвілі при запуску стінового блоку;
 • Шумний кондиціонер.

Ми спеціалізуємося на ремонті та обслуговуванні всіх типів кондиціонерів. Професійні та віддані нашій справі фахівці нададуть вам якісні послуги з ремонту кондиціонерів, які відповідають вашим очікуванням.

Ремонт та обслуговування

Алгоритм дії спеціаліста при ремонті та обслуговуванні кондиціонера:

 • Зняття фільтра та кришки. Майстер почне з видалення фільтра та кришки з вашого кондиціонера. Знявши фільтр, він зможе побачити змійовики, що охолоджують. У деяких моделях потрібно зняти панель, щоб отримати повний доступ до змійовиків охолодження;
 • Очищення фільтра. Майстер використовуватиме воду для очищення фільтра. Якщо його пошкоджено, вам запропонують його замінити. Пам'ятайте, що чистий фільтр є важливим для оптимальної продуктивності. Очищення проводиться в залежності від кількості пилу або бруду, що накопичилися з часом. Якщо є неприємний запах, майстер протре його м'яким миючим засобом. У разі заміни фільтра майстер здійснить включення пристрою до мережі не раніше, ніж через 10-15 хвилин;
 • Чистка змійовиків. Майстер застосовуватиме спеціальні засоби. Він зробить так, щоб чистячі засоби покривали тільки охолоджуючі змійовики, не торкаючись деталей, електричних проводів та інших елементів управління. Очищення видаляє пил, неприємні запахи, плісняву та сигаретний дим з охолоджуючих змійовиків.
 • Увімкнення кондиціонера. Після включення фахівець встановить апарат на «Охолодження» і переключить термостат на холодний режим. Коли це буде зроблено, гаряче вологе повітря почне конденсуватися при проходженні через змійовики, що охолоджують. Конденсована вода у пристрої очистить піну та бруд від накопичення та котушок у піддоні. Якщо компресор працює добре, агрегат достатньо охолодить вашу кімнату;
 • Перевірка зовнішніх котушок. Перед перевіркою зовнішніх котушок майстер знову відключить кондиціонування повітря від мережі. При необхідності ретельно очистить зовнішні котушки, якщо вони знаходяться у запиленому або брудному місці. Потім нанесе піняться миючий засіб і почекає не менше 10-15 хвилин, щоб очищувач набув чинності;
 • Ополіскування після очищувача, що піниться. Майстер змиє пінистий очищувач водою. Промиє блок вручну, тому що при роботі кондиціонера на зовнішньому блоці та котушках не утворився конденсат;
Ремонт кондиционеров киев
 • Увімкнення настінного кондиціонера. Фахівець встановить термостат на найнижчу температуру. Повітря, що видихається, повинно бути прохолодним, чистим, холодним і мати приємний запах.

Служба ремонту climat-service виконує ремонт кондиціонерів - Голосіївський район. Незалежно від моделі та марки кондиціонера, наші спеціалісти нададуть вам необхідні послуги з обслуговування та ремонту вашого пристрою. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.