Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Обслуговування кондиціонерів у Києві


Наявність домашньої системи кондиціювання повітря - це велика зручність. Ідеальне рішення, щоб постійно регулювати температуру в кожній кімнаті і не страждати від літньої спеки. З цієї причини догляд за кондиціонерами має бути гарною звичкою, особливо для тих, хто не може обійтися без нього і зазвичай використовує їх кілька годин на день.

Служба по кліматичній техніці Climat-service здійснює обслуговування кондиціонерів у Києві. Планові перевірки та обслуговування необхідно для запобігання поломкам і несправностям, а також для запобігання ризику вдихання повітря, забрудненого дрібними частинками, бактеріями, пліснявою та неприємними запахами.

Очищення та заміна фільтрів: технічне обслуговування

Як правило, найбільш затребуваним втручанням з точки зору обслуговування кондиціонерів є очищення або заміна повітряного фільтра. Це критична точка кожного кондиціонера і може легко перетворитися на ємність з брудом і мікробами. Зміст фільтрів у чистоті дуже важливо як для того, щоб не впливати на повітряність повітря, так і для запобігання закупорюванню пилу, запобігаючи роботі кондиціонера на повну потужність і, отже, збільшуючи споживання енергії.  

Операція очищення повітряного фільтра не дуже складна, і його також можна виконати самостійно, подбавши про те, щоб промити фільтр водою і нейтральним милом і продезінфікувати його бактерицидним спреєм перед збиранням. Якщо необхідно замінити його, натомість можна зв'язатися з магазином запчастин або спеціалізованим центром.

обслуживание кондиционера киев

Планове обслуговування або позачергове обслуговування


Погодьтеся з вашим установником планового щорічного технічного обслуговування - найкращий спосіб уникнути неприємних сюрпризів і зберегти ефективність системи кондиціювання. В ідеалі слід записатися на прийом за 1-2 місяці до літа і перевірити у кваліфікованого фахівця стан здоров'я внутрішнього спліту та зовнішнього блоку

Неможливо встановити апріорі, як і коли необхідно технічне обслуговування.  І немає жодних юридичних зобов'язань чи сертифікатів, що стосуються систем для домашнього використання. Частота періодичних перевірок істотно залежить від моделі та потужності кондиціонера, але, безумовно, також необхідно оцінити фактичне використання його. Зношування  ;побутового кондиціонера та його експлуатація протягом 6-8 годин на день не може зрівнятися з роботою 24-годинного бізнес-центру.

Коли звертатися до фахівця

Рекомендується втручання досвідченого фахівця з техобслуговування, якщо необхідно перевірити рівень газоподібного холодоагенту і правильне функціонування конденсатора. З часом кондиціонер правило, страждають від невеликих витоків газу, які можуть поставити під загрозу ефективність системи, значно знижуючи її здатність виробляти холодне повітря. Періодичне управління конденсатором і вентиляторами зовнішнього блоку також має велике значення. Обидва пристрої використовуються для забезпечення контролю температури кондиціонерів, уникаючи перегріву. Тому добре не нехтувати ними і стежити за тим, щоб ніщо не могло їм завадити.

Під час літнього використання необхідно виконати кілька основних операцій:

обслуживание кондиционеров киев
 • очищення зовнішнього блоку і, якщо можливо, внутрішнього блоку, постійно підданого впливу пилу та забруднюючих речовин (у цьому випадку ми також перевіряємо стійкість опори двигуна);
 • очищення фільтрів, де легко ховаються мікроби та бактерії;
 • перевірка можливих витоків хладагента та контроль конденсатора.

Пошук можливих витоків газу


Останньою операцією, яка має бути виконана для забезпечення належного технічного обслуговування кондиціонера, є перевірка можливих витоків холодоагенту.

Це часта проблема, яка, крім того, що є небезпечною, викликає серйозну несправність кондиціонера з падінням ефективності і, як наслідок, збільшенням споживання енергії . Більше інформації про читську можете знайти за посиланням.

Кондиціонер - це по суті електронний пристрій: якщо ви вирішите втрутитися, не маючи необхідних навичок та інструментів , ви зможете не тільки вирішити виявлену проблему, але навіть посилити її. Потрібно дуже мало (навіть оголений провід або зміна температури), щоб пошкодити всю систему.

 • очищення зовнішнього блоку і, якщо можливо, внутрішнього блоку, постійно підданого впливу пилу та забруднюючих речовин (у цьому випадку ми також перевіряємо стійкість опори двигуна);
 • очищення фільтрів, де легко ховаються мікроби та бактерії;
 • перевірка можливих витоків хладагента та контроль конденсатора.

Пошук можливих витоків газу


Останньою операцією, яка має бути виконана для забезпечення належного технічного обслуговування кондиціонера, є перевірка можливих витоків холодоагенту.

Це часта проблема, яка, крім того, що є небезпечною, викликає серйозну несправність кондиціонера з падінням ефективності і, як наслідок, збільшенням споживання енергії . Більше інформації про читську можете знайти за посиланням .

Кондиціонер - це по суті електронний пристрій: якщо ви вирішите втрутитися, не маючи необхідних

Тому рекомендується завжди звертатися до спеціалізованих технічних фахівців, які можуть виконувати такі дії, як: 

 • Чистка внутрішнього блоку 
 • Заміна або чищення антибактеріальних фільтрів 
 • Дезінфекція внутрішніх блоків 
 • Вилучення та очищення зовнішнього акумулятора 
 • Перевірка та дозаправка холодоагентом 
 • Перевірка роботи двигуна
 • Перевірка та ремонт компресора 
 • Перевірка тиску в системі хладагента 
 • Перевірка з'єднань контуру хладагента 
 • Перевірка на вкл / вимк / панелі регулювання 
 • Обробка від окислення клем 
 • Ремонт електричного характеру
обслуживание кондиционера в киеве
Обслуговування кондиціонера у Києві важливе завдання з яким легко впорається служба з ремонту Climat-service. Ці заходи підвищать ефективність використання й дозволять уникнути всіх ризиків для повноцінної роботи вашого кондиціонера.
Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

© 2023 Climat-service. Чищення, обслуговування та ремонт кондиціонерів