Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Обслуговування кондиціонера в місті Київ

 

Кондиціонер сьогодні є практично в кожному будинку, квартирі та офісі. Він рятує від спеки влітку та дозволить опалити приміщення у міжсезоння. Але сама техніка працюватиме справно, коректно за умови, якщо обслуговування кондиціонерів у Києві проводитимуть професіонали і на постійній основі. Про це поговоримо далі.

 

Типи обслуговування кондиціонера

 

Обслуговування кондиціонерів у Києві вдома можна умовно поділити на кілька видів, залежно від обсягу робіт, складності та інших факторів.

 • Стандартне. Його рекомендовано проводити щорічно, коли майстер проводить загальну діагностику системи, найчастіше – навесні. Перевіряється рівень фреону та тиск у трубках, різниця температури на вході та виході. Також майстер проводить чищення системи, якщо потрібно – заміну фільтрів.

 • Сезонне обслуговування. Його проводять у середньому двічі на рік, навесні та восени. Майстер також проводить очищення системи, її діагностику, якщо треба – заміну зношених деталей, вузлів чи комплектуючих, дозаправить фреон.

 • Розширене обслуговування. Його проводять якщо кондиціонер постійно включений, або встановлено на підприємстві, у великому приміщенні, коли навантаження на систему велике. Це діагностика та огляд, чищення системи та ремонт у міру потреби.

обслуживание кондиционера киев

Сервісне обслуговування завжди відрізняється від гарантійного, тому що проводять його скоріше з метою профілактики, а ось у рамках гарантійного – проводять професійний ремонт.

 

Навіщо потрібно проводити сервісне обслуговування?

 

Якщо говорити про те, для чого проводити регулярне, професійне обслуговування кондиціонерів – майстри сервісу з ремонту Climat-service кажуть – ця архіважлива процедура в роботі систем. Якщо говорити про те, що дає її проведення, варто виділити наступні пункти:

 • Зниження витрат на спожиту електрику. І саме чищення фільтрів та випарника, теплообмінника та інші роботи дозволять системі працювати ефективно та продуктивно, споживаючи при цьому менше електроенергії при досягненні у приміщенні встановленої температури.
 • Поліпшення якості повітря у приміщенні. Якщо вчасно не чистити фільтри та всю систему кондиціонера – у середині буде накопичуватися маса пилу та бруду, патогенних мікробів. Все це негативно позначиться на загальному мікрокліматі у приміщенні та стані здоров'я всіх людей у ньому.

 • Збереження всіх гарантійних зобов'язань виробника. Адже якщо кондиціонер не обслуговується регулярно, продукт не підтримується на гарантії.

 • Це дозволить відтворити поломки. Адже своєчасне очищення, виявлення поломки або причини її появи, їх усунення дозволить техніці працювати справно і не ламатися. Це також дозволить продовжити термін служби техніки.

обслуживание кондиционеров киев
 • Підвищення комфорту. Робота самої системи без шуму та вібрації, на максимальному рівні своєї продуктивності – це комфортна в будинку температура та зручність для кожного у приміщенні.

Якщо говорити в цілому та загальному – це інвестиція у майбутнє та усунення можливих поломок завчасно, ефективна робота.

 

Що входить до списку сервісного обслуговування

 

Майстри проводять такі основні роботи у рамках сервісного обслуговування.

 • Очищення фільтрів та дренажної системи. Майстер проводить очищення за допомогою спеціального розчину, що дезінфікує. Очищення фільтрів, миття внутрішнього/зовнішнього блоку, оскільки їх засмічення веде до багатьох поломок, підвищеного споживання електроенергії

 • Очищення випарника та конденсатора. Це дозволить кондиціонеру працювати максимально ефективно, злагоджено.

 • Перевірка рівня тиску холодоагенту. Якщо його мало - майстер проводить дозаправку фреону, причому до того рівня, який встановлений самим виробником.

 • Перевірка щодо відсутності витоку фреону. І вже знайшовши її усувають, проводять дозаправку фреону за його недостатності.

 • Майстер також перевіряє працездатність компресора, а також вентилятора, чи працюють вони справно, чи немає слідів зносу.

обслуживание кондиционера в киеве
 • Майстер проводить перевірку працездатності всіх елементів керування, плат та пульта, як передаються команди між усіма елементами системи, якщо треба – кондиціонер налаштовують до заданих клієнтом параметрів.

І після завершення майстер обов'язково проводиться перевірка роботи кондиціонера на всі режими.

 

Чому варто вибирати саме нас

 

І в даному випадку варто сказати, що якщо ви звернулися до нашої компанії з такого питання, як регулярне обслуговування кондиціонера – ви зробили правильний вибір. І все тому, що до свого активу ми ставимо наступні пункти:

 • Економія бюджету. Якісно проведене обслуговування – це економія на подальшому ремонті кондиціонера. Та й несправна техніка при роботі споживає більше електрики, ніж треба.

 • Ви заощаджуєте свій час. Ми працюємо без перерви та вихідних, реагуємо на подані заявки моментально. Тому вам не доведеться чекати, поки пройдуть вихідні чи свята.

 • Сприятливий мікроклімат у приміщенні. Адже кондиціонер здатний контролювати в приміщенні рівень вологи та температури, наявність у повітрі пилу. Якщо фільтри засмічені - говорити про здоровий мікроклімат у приміщенні не доводиться.

 • Зручність. Наші майстри виїжджають на виклик не лише оперативно, але й з урахуванням того, чи зручно в цей день чи у певний час клієнту зустріти спеціаліста. Ми завжди виїжджаємо додому, погодивши дату та час із клієнтом.

Обслуговування кондиціонерів у Києві
 • Професійна консультація. Після перевірки системи та її обслуговування, майстер проконсультує з усіх питань, пов'язаних із роботою кондиціонера, періодичністю його обслуговування та чищення, тощо.

 • На всі роботи видається гарантія – це показник надійності наших досвідчених майстрів, які мають за спиною чималий досвід.

Тому не зволікайте - телефонуйте нашим майстрам, і ми обов'язково проведемо професійне обслуговування системи, і ваше повітря в приміщенні буде чистим і свіжим.

Ціни на обслуговування кондиціонера

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 700 до 1500 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 1500 грн
Промивка внутрішнього блоку від 700 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 800 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 700 до 1500 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 1500 грн
Промивка внутрішнього блоку від 700 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 800 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн
Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.