Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Заправка кондиціонера в Києві

 

Практично в кожному будинку сьогодні стоїть кондиціонер, але суть питання полягає в тому, що за відсутності або нестачі в ньому фреона – він перестає виконувати свої функції. Як же бути? Звертатися до служби з ремонту Fix-Manі викликати майстра додому.

Що варто знати про заправку кондиціонера?

Найчастішою причиною виклику майстра та сервісного обслуговування систем клімат – контролю є витік у них спеціального холодоагенту. Позбутися її допоможе саме дозаправка останнього в систему, суттєво продовжуючи термін служби. Крім усього іншого, брак системи фреону може негативно позначитися на стані здоров'я домашніх, не кажучи вже про комфорт в будинку.

Неуважність при обслуговуванні та нестача фреону, нагрівання повітря призведе також до чималих фінансових витрат на ремонтні роботи. Дозаправка фреону допоможе уникнути таких збитків. Але не варто проводити такі роботи самостійно і навіть не тому, що у вас немає фреону під рукою. неправильно проведена заправка стане причиною виходу з ладу системи або повної її поломки.

Навіщо потрібна дозаправка фреону?

Заправка кондиционера в Киеве

Планове обслуговування кондиціонера передбачає не тільки чистку всієї системи, зміну фільтрів, а також регулярну дозаправку фреоном. Невелика втрата газу може бути наслідком невеликої в системі нормованого витоку, хоча сама система при цьому працюватиме.

Дозаправка потрібна і після проведеного демонтажу системи та ремонту, при якому відкривається доступ до внутрішніх контурів, при збільшенні вихідної довжини фреонопроводу. У будь-якому випадку проводити такі роботи не варто самотужки, але майстер проведе їх швидко та якісно.

Кожен власник техніки за весь час роботи кондиціонера знає, за скільки часу він охолоджує кімнату, як гуде під час роботи і так далі. Будь-яке відхилення від тих чи інших параметрів говорить про можливі проблеми і відповідно до необхідності виклику додому фахівця.

Як правило, втрати в системі фреону показують себе через 1-2 роки роботи. Хоча аварійні поломки мідних труб або сполук можуть спровокувати порушення герметичності системи обороту фреону набагато раніше. Але важливо за перших підозр на поломку, підозрілі шуми і так далі – викликати майстра та провівши огляд системи, дозаправити фреон.

Вибираємо майстри – як не помилитись?


Вибір майстра – відповідальне питання, адже від його умінь та здібностей залежить як працюватиме система у майбутньому. Інтернет так і рясніє оголошеннями про надання послуг з ремонту та дозаправки. Тим не менш, під ними можуть ховатися майстри з низьким рівнем знання та вмінь, які зроблять ще гірше.

Наші майстри мають як досвід, так і відповідні знання у своїй справі, плюс до всього в роботі, ремонті системи використовують тільки оригінальні та нові запчастини, передбачені самим виробником. Але все по порядку – далі представимо список аргументів, чому варто звертатися саме до нашої майстерні та обирати наших фахівців.

  1. Перше – кваліфікований персонал. На ринку послуг ми представлені досить довгий час та знаємо, як провести не лише дозаправку, а й ремонт систем клімат-контролю. Окрім цього, ми проведемо діагностику системи та в міру потреби – ремонт на місці або в майстерні.
  2. Доступний та якісний рівень сервісу. Наші фахівці виїжджають до замовника у зручний для нього час та день, у максимально стислий термін. Також після виконання всіх робіт майстри проводять тестування системи, а на проведені роботи – ndash; дають гарантію. Це говорить про відповідальний підхід до своїх обов'язків та вибір кожного клієнта.
  3. Солідна наших майстрів репутація. Нам довіряють багато клієнтів у Києві та області, про нас написано багато позитивних відгуків у мережі. І ми цим пишаємося, щоразу доводячи високу якість роботи та відповідальний підхід до кожного дорученого нам ремонту.
  4. Надання повної гарантії на всі виконані роботи та встановлені деталі. Все це обумовлено тим, що ми використовуємо тільки оригінальні та нові деталі, які у ремонті передбачені самим виробником кліматичної техніки. Це в майбутньому дозволить продовжити термін служби кліматичної техніки і не на шкоду якості роботи.
Заправка кондиционера киев
Відносно вартості ремонтних робіт – їх можна подивитися на нашому сайті, всі вони представлені у відкритому прайсі і не є для клієнта таємницею за сімома печатками. Але й тут варто зазначити, що хоч і ціна на ремонт може бути фіксована, сума може змінюватися залежно від вартості запчастин.
Відносно ж заправки фреону – Нестача газу в системі може негативно позначитися на роботі та функціонуванні компресора, а також інших деталей. Тому контроль рівня фреону – така ж важлива задача, як і чищення фільтра або усунення інших несправностей.

Цінова політика нашої майстерні виходить із принципу побудови розумних цін – немає завищених тарифів та необґрунтованих поборів на рівному місці. Ми формуємо ціну з розрахунку вартості деталі, дозаправки газу та роботи майстра, надаючи гарантію клієнту на проведені роботи. Це підтверджує те, що ви платите лише за працю і нічого більше. Дзвоніть нам!

Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.