Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів – Оболонь

Кондиціонер - відмінне рішення для спекотних літніх днів. Завдяки цьому пристрою ви можете регулювати температуру в приміщенні відповідно до ваших потреб. Безумовно, кондиціонер забезпечить відчуття комфорту і свіжості навіть у несприятливих погодних умовах. Пристрій можна використовувати для обігріву приміщень до -20 градусів за Цельсієм взимку на вулиці. Фахівці служби з ремонту climat-service - Оболонь мають багаторічний досвід встановлення та ремонту кондиціонерів. Наші майстри надають великого значення навіть найдрібнішим деталям, які можуть вплинути на правильну та ефективну роботу кондиціонера. Ми прагнемо, щоб пристрій працював бездоганно.

Основні функції

Для багатьох людей кондиціювання повітря є символом розкоші, але в даний час існує безліч пристроїв, і виробники конкурують один з одним, пропонуючи нижчі та нижчі ціни.

Ремонт кондиционеров Киев

Кондиціонер в основному використовується для охолодження повітря, але не тільки. Добре працює при обігріві та осушенні приміщень. Слід знати, що пристрій відмінно фільтрує повітря, це дуже корисно для людей, які страждають на алергію. Кондиціонер не можна сплутати з вентиляцією, звичайні кондиціонери в квартирі, будинку або офісі фільтрують і охолоджують повітря в заданому місці, не видувають свіже повітря. Кондиціонери виконують функції:

 • Охолодження - це зниження та підтримання температури на вказаному вами рівні;
 • Вентиляція - повітрообмін у кімнаті шляхом вилучення його з приміщення та подачі свіжого зовні. Він може бути інтегрований з кондиціонером чи ні;
 • Опалення - завдяки цій функції ви можете насолоджуватися постійною ідеальною температурою цілий рік, незалежно від зовнішніх умов. Це можливо завдяки тепловому насосу, який є екологічно чистою альтернативою традиційному опалення;
 • Очищення - це фільтрація повітря від пилу, пилку, диму та іншого; Залишаючи вас чистим і здоровим повітрям. Це особливо важливо для алергіків;
 • Осушення - тобто зниження вологості повітря до оптимального значення 40% -60%. Це дає відчуття комфорту та легкого дихання, а також перешкоджає зростанню бруду та цвілі , що є ще одним важливим аргументом для хворих на алергію.

Етапи ремонту кондиціонера

Фахівці нашої команди спеціалізуються на ремонті всіх типів кондиціонерів, включаючи настінні, повітроводи, переносні та віконні пристрої. Приклади дій, які ми виконуємо в рамках послуги кондиціювання повітря:

 • Візуальна оцінка всіх компонентів, що входять до системи;
 • Перевірка ефективності системи охолодження;
 • Перевірка герметичності фреонових з'єднань;
 • Вимір холодопродуктивності;
 • Очищення фільтрів, повітроводів та труб;
 • Перевірка прохідності відведення конденсату.

Щоб переконатися, що кондиціонер працює належним чином, також варто пам'ятати про регулярні технічні огляди.

Технічний огляд та перевірка кондиціонера

Як має виглядати хороша перевірка якості кондиціонера і від чого вона залежить. Фахівець виконає такі дії:

 • Мийка та дезінфекція фільтрів внутрішнього блоку.
 • Фумігація та дезінфекція випарника внутрішнього блоку;
 • Перевірка працездатності пристрою;
 • Ретельне очищення зовнішнього та внутрішнього блоку;
 • Ретельне очищення конденсатора зовнішнього блоку;
 • Перевірка кількості холодоагенту в системі та електричних з'єднань;
 • Перевірка кріплення пристрою.

Проведений таким чином огляд дає нам впевненість у тому, що якість повітря, що продувається, є адекватною, і ми можемо насолоджуватися чистим, свіжим повітрям без пилу.

Частота обслуговування кондиціонера

У разі кондиціонерів, що працюють у приватних будинках або офісах, обслуговування слід проводити двічі на рік. Бажано в осінньо-зимовий та зимово-весняний час.  У деяких галузях обслуговування слід проводити частіше, наприклад, у цілодобових магазинах та ресторанах. Регулярне обслуговування допоможе вам уникнути системних збоїв та більшості ремонтів. Крім того, це дозволить вам насолоджуватися безперебійною роботою кондиціонера та чистим повітрям, яке ви отримаєте завдяки регулярному чищенню фільтрів та фумігації внутрішніх блоків кондиціонерів. Забруднення на фільтрі 

Ремонт кондиционеров Киев

можуть сприяти розвитку бактерій, що викликають захворювання легень. Тому кожна людина, яка має кондиціонер, повинна регулярно чистити її.
Ви можете бути впевнені в ефективному та професійному обслуговуванні. Замість того, щоб наражати себе на незручності або втрату здоров'я, довіртеся нашому багаторічному досвіду і скористайтеся допомогою наших фахівців. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.