Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Вальцювання внутрішнього та зовнішнього блоку кондиціонера в місті Київ

Якщо говорити про такий термін як вальцювання внутрішнього/зовнішнього блоку в кондиціонері – це спеціальний інструмент, призначений для розвальцювання мідних у системі труб. Саме за допомогою даного інструменту і створюють саме на трубах з'єднання з гайкою. накидкою.

Розвальцьовуємо кінці

Як кажуть наші майстри – оптимально в процесі розвальцювання застосовують інструмент ексцентриком, оскільки їм простіше проводити всі роботи. Якщо це вальцювання з простим конусом – Тут вже досягти вищої якості робіт буде складніше. І саме в такому випадку майстер повинен мати максимум досвіду та знання, але все одно високий ризик протікання в місці стику.

Сама стикування труб між блоками кондиціонера проводиться з використанням зворотного виду гайок і штуцерів. Але за визначенням, всі кондиціонери вже мають встановлені в самих місцях підключення необхідні штуцери. Відповідно в процесі монтаж кондиціонера – майстрам знадобиться на кінці мідної трубки по 2 зворотні типи гайок.
Вальцовка внутреннего и внешнего блока кондиционера
Відносно розміру, діаметра зворотного типу гайки – вона повинна дорівнювати маркуванню, прописаному на самій мідній трубі.Але для її встановлення – варто розвальцювати саму трубу. Все це проводиться за допомогою спеціального інструменту.

Сам процес проведення розвальцювання наступний:

  1. на початку варто одягти зворотного типу гайку на кінець мідної труби;

  2. далі майстер проводить затискач кінця трубки в самі лещата вальцювання, і так відставляє його, трохи висунувши за межі;

  3. наступний етап робіт передбачає розбортування кінців трубки відповідно до заданих параметрів діаметра.


Якщо з першого разу не вийшло – треба відрізати зіпсований у трубці кінець і провести всі роботи повторно, при цьому робити все дуже акуратно, щоб не пошкодити. Щодо того, як перевірити розмір – отримати виміри можна за допомогою штангенциркуля. Головне пам'ятати – правильно проведене розвальцювання виступає запорукою герметичності всієї системи та магістралі, відсутності протікання. А відповідно довгої та ефективної роботи в майбутньому всієї системи кондиціонера.

Головна проблема при проведенні майстром розвальцювання –затиснути трубку в лещата і після розбортувати саму трубку, закрутивши гвинти. При всьому тому, що це всього дві дії – багато майстрів-початківців допускають масу помилок і псують трубу. Після проведеного розбирання – майстер проводить видалення задирок, що утворилися на трубі, і робить це за допомогою розгортки.

Як саме проводиться зачистка задирок – майстер повільно крутить розгортку і так прибере » всі нерівності. Головне при цьому контролювати, щоб на кінці труби не було тріщин і сколів. після встановлення це може призвести до протікання та розриву труб, виходу з ладу системи. Ось і всі основні моменти, які хотіли б розповісти наші майстри клієнтам у такому питанні як розвальцювання труб.

Тому не варто навіть намагатися провести їх самотужки – довірте роботу нашим майстрам. нашим майстрам.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.