Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів – Троєщина

Високе енергоспоживання та пов'язані з цим витрати є однією з найпоширеніших причин відмови від купівлі кондиціонера. Сучасні кондиціонери, однак, можуть бути дуже економічними. Насамперед змінилася технологія їх реалізації. На відміну від застарілого кондиціонера, нові пристрої більше не працюють у режимі увімкнення/вимкнення. Старі пристрої охолоджували повітря на кілька градусів, а потім вимикалися. Якщо температура повітря підвищилася, кондиціонер знову ввімкнувся б. Кондиціонери нового типу оснащені високоефективними компресорами зі змінною швидкістю, енергозберігаючими двигунами та сучасними та економічними вентиляторами, що дозволяє регулювати потужність відповідно до потреб користувача та значне зниження споживання електроенергії. Як і будь-яка техніка, кондиціонери так само схильні до поломок. Служба з ремонту climat-service виконує ремонт та обслуговування кондиціонерів. Троєщина.

Ремонт кондиционеров киев

Принцип роботи та основні елементи кондиціонерів

Найпопулярніші кондиціонери, призначені для житлових приміщень, - це пристрої, які працюють так само, як холодильники.  підсилюють теплообмін - один змушує потік повітря охолоджувати конденсатор, інший циркулює охолоджене повітря в приміщенні. А також фільтр, який очищає їх.

Коли вода капає з кондиціонера

Кондиціонери при охолодженні повітря - вони сушать їх одночасно. В результаті конденсована вода в охолоджувачі надходить в піддон, звідки вона зливається в каналізацію під дією сили тяжіння або механічно (насос для конденсату ). Коли дренаж зібраного конденсату не очевидний, вода, що випадає в процесі повітряного охолодження, збирається в піддоні, де після перевищення ємності

починає переливатися на підлогу приміщення, в якому працює кондиціонер. Неправильно сконструйована установка для зливу конденсату (діаметр труби занадто малий, вентиляції немає, сифонів немає) може привести до низької дренажної здатності.

  • Неприємний запах виходить з кондиціонера

Через вологу, яка з'являється всередині кулера кондиціонера і на піддоні, потрібне регулярне чищення пристрою.  , особливо у вологому середовищі. Пам'ятайте про обслуговування та технічні огляди пристрою - вони рекомендуються не рідше двох разів на рік. Це підвищить його ефективність та забезпечить безперебійну роботу протягом багатьох років.

  • Видалення цвілі

Якщо кондиціонер не буде очищений, відмитий і дезінфікований, це призведе до потрапляння грибків і бактерій, що лежать на випарнику та піддоні, до приміщення з кондиціонером. Занедбані і брудні кондиціонери випромінюють неприємний запах вологи, затхлості та мокрого бруду.

Нехтування кондиціюванням повітря може призвести до дуже серйозних наслідків для здоров'я всіх людей, що знаходяться в кімнаті з кондиціонером. Виробники найпопулярніших марок кондиціонерів, рекомендую проводити технічні перевірки не рідше двох разів на рік. Дуже часто це є обов'язковою умовою для обліку гарантії на пристрій.

Технічне обслуговування кондиціонерів

Огляд кондиціювання повітря включає такі заходи, як:

  • Промивання корпусу внутрішнього блоку;
  • Промивання повітряних фільтрів у внутрішньому блоці;
  • Дезінфекція та фумігація радіатора у внутрішньому блоці;
  • Промивання системи зливу конденсату;
  • Очищення конденсатора у зовнішньому блоці;
  • Вимірювання температури повітряного потоку;
  • Перевірка герметичності системи охолодження.

Спеціалізовані рідини з відповідними дозволами також використовуються для дезінфекції пристроїв кондиціювання повітря.

Немає жодних правил, які б вимагали підтримання певної температури в житлових приміщеннях влітку (якщо тільки в них немає кондиціонера), але якщо вона перевищує 25 ° C і повітря вологе, багато людей, особливо ті, у кого проблеми з кровообігом, починають почуватися погано
Ремонт кондиционеров киев

У цій ситуації можливість зниження температури видається такою ж бажаною, як опалення будинку взимку. Ось чому варто подбати про ще один елемент свого обладнання, який значно покращить наше самопочуття і не дозволить тепла позбавити нас будь-якого задоволення - кондиціонер. У разі будь-якої поломки звертайтеся до професійних майстрів. Служба з ремонту climat-service виконує ремонт та обслуговування кондиціонерів. Троєщина. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.