Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Пошук та усунення витоку в кондиціонері в місті Київ

Щоб визначити місце протікання, можна розібрати вручну саму систему або використовувати більш сучасне обладнання, запросивши майстрів. Саме про це і поговоримо далі.

Ознаки протікання

Якщо говорити про ознаки, які вказують на цю проблему – наші майстри виділяють такі основні пункти.

  1. Система стала набагато гірше обігрівати або охолоджувати приміщення. Але тут варто відразу зробити застереження. на продуктивність системи може впливати справність таких вузлів, як компресор або теплообмінник.

  2. Зледеніння зовнішнього блоку, його штуцерів, як і інших його елементів – це може вказувати на нестачу в системі холодоагенту.

  3. Поява жирних і явних патьоків у місці стику труб і зовнішнього в спліт – системі блоку, як і внутрішнього. Швидше за все, йде розгерметизація місць стику труб, блоку, коли разом із холодоагентом йде й олія.


Додатково на цю проблему вказує зміна кольору самої теплоізоляції та постійний при роботі перегрів компресора, а також відчутний запах горілої проводки, пластику.
Поиск и устранение утечки в кондиционере

Як знайти місце протікання?

Якщо говорити про професійні методи виявлення місця течі нашими майстрами – їх можна виділити кілька найголовніших і найдієвіших.

  1. Використання електронного або галоїдного течешукача.

  2. Використання мильного розчину або спеціально зафарбованого барвником розчину.


У будь-якому випадку незалежно від застосовуваного способу – важливо, щоб майстер провів повну та всебічну діагностику системи. А вже за результатами діагностики – ndash; проводити ремонт залежно від місця поломки та несправності.

Усунення місця протікання

Залежно від місця протікання – Майстри проводять підбір відповідного способу усунення протікання. Якщо говорити більш предметно, то це може бути безпосередньо перевальцювання проблемного з'єднання або паяння на стику труб, заміна проблемної їх ділянки. Як показує практика наших майстрів – нерідко доводиться, наприклад, міняти повністю теплообмінник.

Після проведеного виявлення та усунення місця течі – майстер обов'язково повинен провести опресовування і ваккумування, а далі наступне заправлення. Якщо при обпресуванні – витоків не виявлено, при цьому при вакуумуванні – стрілка приладів йде нагору, це вказівка ​​на присутність вологи в системі. Відповідно за допомогою азоту її проганятимуть стільки разів, скільки потрібно для успішного завершення вакуумування.

Як бачимо, всі ці роботи складні і впоратися з ними власними силами – Нереально. Тому не варто навіть намагатися провести їх самотужки – довірте роботу нашим майстрам.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.