Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Встановлення спліт-системи в місті Київ


Як видно з назви, спліт системи кондиціювання повітря складаються з двох окремих секцій.

Ідеально для домашнього кондиціювання повітря, вони включають внутрішній змійовик випарника і вентилятор (вентилятор), який можна встановити на стіні, підлозі або стелі. Ці системи також включають автономний зовнішній компресор, конденсатор, який підключений до нього за допомогою електричних кабелів і труб з холодоагентом.

Простіше кажучи, внутрішній блок направляє холодне повітря в приміщення, тоді як зовнішній блок відводить тепло з приміщення, що охолоджується.

Спліт-система кондиціювання повітря призначена для регулювання як температури, так і, що не менш важливо, у Києві переважної вологості.

Причиною поділу є збереження гарячого повітря зовні та холодного повітря всередині (або навпаки в режимі зворотного циклу)

Сучасні спліт-системи кондиціонерів дуже компактні, безшумні і при необхідності можуть бути розташовані далеко від внутрішнього блоку.

Спліт-системи кондиціювання повітря ідеально підходять для охолодження однієї кімнати або невеликої площі, і тому дуже економічні. Наша служба з ремонту Fix-Man пропонує величезний спектр послуг з обслуговування та встановлення спліт систем.

Які установки кондиціонера потребують дренажного насоса?

Установка сплит-систем

Будь-яка система кондиціювання повітря, для якої потрібно, щоб зливна труба проходила до більш високої точки, ніж внутрішній блок, потребує зливного насоса.

Зрештою вода не може текти в гору.

Наприклад, насос для конденсату буде потрібний, якщо блок кондиціонера розміщений в порожнині будівлі, підвальному приміщенні або підвалі, де вода не може бути злита під дією сили тяжіння.

Чому ви повинні встановити кондиціонер саме у нас?

Як провідний установник кондиціонерів у Києві, нашій службі часто ставлять питання про наші витрати на встановлення.

Багато клієнтів дивуються, що витрати на встановлення кондиціонерів різняться. Звичайно, встановлення кондиціонера має коштувати однаково, незалежно від марки або того, хто його встановлює, - кажуть вони.

Необов'язково.

Звичайно, ви можете встановити кондиціонер дешевше, ніж Climat-service запропонує вам.

Але перш ніж ви почнете, поставте собі - і їм - ці питання:

  • Ці вони повністю кваліфіковані?
  • Вони застраховані?
  • Чи з'являться вони, як і обіцяли за гарантією?
  • Чи будуть вони брати і робити термінову роботу?
  • Скільки кондиціонерів вони встановили?
  • Чи мають рекомендації або контактні дані від попередніх клієнтів?
  • Чи будуть вони прибирати за собою сміття?
  • Чи знають вони, що роблять?


У Fix-Man різниця полягає в деталях, і в цьому випадку деталі зводяться до піклування, уваги, якісних матеріалів, досвіду та неперевершеного обслуговування клієнтів.

Установка сплит-систем киев

Отже, що включає вартість встановлення нашого кондиціонера? Наша служба з ремонту виконає повний спектр установок під ключ.

Перш за все, ми заздалегідь проведемо візуальний огляд вашого майна і повідомимо вас, де ми пропонуємо встановлення зовнішніх і внутрішніх блоків і чому.

Потім ми доставимо ваш кондиціонер у вашу власність разом з усім необхідним для початку, включаючи всі матеріали, які будуть використані при вашій установці. Все буде за встановленими стандартами, з використанням високоякісних матеріалів, гвинти, елементи кріплення, кришки для труб з ПВХ, ізольовані мідні труби, електричні кабелі, дренажні труби з ПВХ, плити або кронштейни та багато іншого.

Наші майстри витратять відповідний час на якісну установку; для кондиціонера зі спліт-системою ми зазвичай надаємо близько трьох годин.

Після цього ми витратимо ще 1,5 години на професійне встановлення аксесуарів, прокладання електричних кабелів через будівлю, використання вакуумного насоса і, нарешті, очищення після себе та видалення всіх порожніх картонних коробок, поліетиленових пакетів, упаковки з полістиролу тощо.

Потім ми витратимо час на те, щоб переконатися, що система працює і немає проблем із системою.

Після цього, звичайно, є дружнє післяпродажне обслуговування, під час якого ви можете зателефонувати нам, щоб обговорити будь-які проблеми, які можуть у вас виникнути, або поставити запитання про ваше новий кондиціонер.

І саме тому вартість установки кондиціонера варіюється.

Звичайно, ми можемо брати трохи більше, але коли ви прочитаєте, що попередні покупці говорять про нашу службу, ви зрозумієте, що це дуже добре витрачені гроші.


Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до нас до нашої служби з ремонту Climat-service у Києві
!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.