Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт системи кондиціювання в місті Київ

Центральні системи обслуговування побутових кондиціонерів складаються з двох основних компонентів: конденсаційного блоку, що знаходиться за межами вашого будинку, та змійовика випарника (часто званого A-змійовиком), який знаходиться у вентиляційній камері вашої печі або повітряного маніпулятора. Холодоагент в А-змійовику забирає тепло з вашого будинку і переміщає його до зовнішнього конденсатора. деталі, які можуть бути замінені нашими майстрами служби з ремонту Fix-Man: контактор змінного струму, пусковий / робочий конденсатор та двигун вентилятора конденсатора.  нашої служби з ремонту. А-котушка не має частин, які можуть обслуговувати самі користувачі так що вам зобов'язаєте льно знадобиться майстер.

ремонт кодиционеров в киеве

Кондиціонер не працює і не охолоджує охолодження? 

  • Почніть із простих виправлень

Якщо ви вважаєте, що кондиціонер не працює або у вас мало або зовсім немає холодного повітря, спочатку викличте майстра щоб він перевірив ці три речі. Переконайтеся, що все регістри в будинку широко відкриті. Потім переконайтеся, що фільтр чистий потім вийдіть на вулицю і очистіть змійовики конденсатора. Якщо кілька регістрів були закриті або фільтр був засмічений, то зменшений потік повітря міг призвести до зледеніння і припинення охолодження вашого будинку. Якщо ви змінили фільтр і відкрили всі регістри, і ви все ще не отримуєте потік повітря в регістрах, відключіть А-котушку. Переведіть перемикач режиму термостата з положення «Охолодження» у положення «Вимк.» І переведіть перемикач вентилятора із положення «Авто» у положення «Вкл.». Дайте  

нагнітач попрацювати не менше 30 хвилин або до тих пір, поки в регістрах не з'явиться хороший потік повітря. Потім знову увімкніть кондиціонер, щоб перевірити його.  це працює протягом наступних 12 годин, ви вирішили проблему.
Якщо змійовики конденсатора забиті, компресор може перегрітися і відключитися. Ви будете відчувати періодичні періоди мінімального охолодження з подальшою відсутністю охолодження. Навіть якщо ви «впевнені», що змійовики конденсатора чисті, почистіть їх знову. Відключивши живлення. Переведіть автоматичні вимикачі системи кондиціонування повітря і печі на головній електричній панелі в положення «Вимкн». Потім потягніть блок роз'єднання і очистіть змійовики конденсатора. Якщо після того, як ви очистили змійовики конденсатора, встановили новий фільтр і відкрили всі вентиляції Онні отвори, служба кондиціювання повітря, як і раніше не працює належним чином, виконайте наступний ремонт. Ваш кондиціонер не буде працювати повністю, якщо наш майстер не зробить це.

  • Вимкнути живлення

Відкрийте розподільну коробку поряд з блоком конденсації і витягніть роз'єднувальний блок назовні. Перевірте всередині коробки за допомогою аналізатора напруги, щоб переконатися, що живлення дійсно відключено.

  • Очистити змійовики конденсатора

Направте вашу садову насадку вгору у верхню частину змійовика конденсатора, щоб видалити наріст бруду під кришкою. Працюйте повністю навколо котушки. вниз по ребрах котушки. Відрегулюйте форсунку до м'якшого потоку і підлийте воду прямо в змійовики, щоб змити залишки сміття.

Виправити блок змінного струму

  • Перевірте запобіжники

Багато блоків відключення містять два картриджні запобіжники. Перевірте їх, перш ніж приступити до ремонту. Перегорілий запобіжник є ознакою несправної деталі всередині конденсаційної установки. Так що не просто замініть його і подумайте, що ви вирішили проблему. Замість цього замініть деталі, які ми показуємо тут. Потім встановіть нові запобіжники і увімкніть пристрій. Якщо це дме знову, зателефонуйте професіоналу служби з ремонту Fix-Man - Ви маєте більш серйозні проблеми.

Перевірте запобіжники в блоці роз'єднання. Встановіть мультиметр на найменшу шкалу в омах і торкніться червоного і чорного дроту до протилежних кінців кожного запобіжника. Якщо ви отримали числове значення, запобіжник в порядку. Але нуль, символ мінус або символ нескінченності (∞) вказують на запобіжник, що перегорів.

Виправити блок змінного струму

  • Огляньте внутрішність панелі доступу

Слідкуйте за електрикою з дому - там ви знайдете панель доступу. При вимкненому живленні вийміть і збережіть кріпильні гвинти панелі доступу і зніміть панель. Перш ніж замінювати якісь або деталі, перевірте гнізда гризунів або ознаки пошкоджених проводів та електричних роз'ємів.

Якщо ви виявили обірвані дроти або розжовану ізоляцію і можете безпечно впоратися з електричним ремонтом, спочатку розрядіть конденсатор. 

ремонт кодиционеров в киеве

В іншому випадку, зателефонуйте професіоналу нашої служби з ремонту Fix-Man. Телефонуйте!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.