Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Чистка спліт-системи в місті Київ

Кожна кліматична техніка, обладнання в процесі роботи пропускає крізь себе великі об'єми повітря. Але саме це призводить в кінцевому підсумку до засмічення системи, тому виникає потреба у тому, щоб проводити відповідне обслуговування спліт системи, у якому передбачено і чищення кондиціонера.

Ознаки, що вказують на необхідність проводити чищення?

Если говорить о том, какие признаки указывают на необходимость провести чистку системы – наши мастера приводят следующие признаки.

 1. Помимо неприятного запаха, который может вырабатывать система в процессе работы – снижаться будет работоспособность системы. И нередко помимо чистки, нужна будет нужна заправка сплит системы хладагентом.

 2. Увеличение потребления системой электроэнергии, что негативно сказывается на благосостоянии семьи.

 3. Обледенение в сплит системе магистралей, как и соединительного типа арматуры.

Чистка сплит систем в Киеве
Що включає очищення системи кондиціонера?

Якщо говорити про чищення зовнішнього блоку – робота передбачає такі види очищення як:

 1. Механічна – проводять її за допомогою щіток і це найдоступніша оческа.

 2. Хімічна – проводять її з використанням спеціальних хімічних реагентів.

 3. Очищення за допомогою спеціального обладнання «Керхером» - це дає найпозитивніші результати.


Відносно внутрішнього блоку, розташованого в квартирі або будинку – він забруднений не так сильно, як зовнішній, і нерідко в рамках регулярної програми достатньо буде очистити фільтри і випарника за допомогою парогенератора, застосувавши дезінфікуючі склади.

Процес очищення складається з наступних етапів.

 1. Проведення розбирання корпусу та дезінфекція теплообмінника та супутніх комунікацій. Обов'язково треба прочистити дренажний лоток і випарник, як і фільтри, жалюзі.

 2. Далі проводиться заправка спліт системи, якщо за результатами діагностики – впав у кондиціонері тиск.

 3. Чистка дренажу, перевірка всіх деталей та вузлів на предмет працездатності, а також проводки та контактів.

 4. Діагностика системи у різних робочих режимах, як і перевірка фреонопроводів на предмет герметичності.


Окрім іншого, наші майстри проведуть не просто діагностику та чищення системи, але й проконсультує кожного користувача за всіма правилами експлуатації.
Чистка сплит систем в Киеве

Як часто варто проводити чищення системи?

Відносно періодичності чищення – на ці показники впливають кілька факторів.
 1. Інтенсивність експлуатації системи.

 2. Місце, як і якість монтажу.

 3. Мікроклімат у приміщенні – це вологість повітря та температура, а також рівень пилу та кількість у приміщенні людей.


Якщо говорити про статистику роботи наших майстрів, то звичайний у квартирі або приватному будинку кондиціонер прийнято обслуговувати двічі на рік. Так само перше чищення проводиться навесні, в період настання тепла, а також восени, перед настанням опалювального періоду.

Багато клієнтів наших фахівців думають помилково – якщо в приміщенні немає пилу та бруду, сприятливий мікроклімат, то відповідно і чистити сам кондиціонер треба мінімально. Нерідко повітря просто може здаватися чистим, але не варто забувати – якщо ми не бачимо дрібний пил і мікроскопічні мікроорганізми, то їх немає.

Так за рік роботи кондиціонер на внутрішніх фільтрах, вузлах і деталях може накопичувати доставковий шар пилу. Тому так важливо проводити регулярну процедуру очищення.
У відношенні рекомендацій, які дають виробники в питаннях  регулярне чищення спліт систем – варто виділити такі моменти.
 1. Якщо це квартира або котедж, приватний будинок і в них встановлений побутовий кондиціонер – чистити кондиціонер варто двічі на рік.
 2. Якщо це офіси та склади, а також магазини та адміністративні будівлі, технічні приміщення, в яких встановлені канальні кондиціонери та класичні спліт – системи, мультисистеми – тут частота очищення кондиціонера більша, і самі роботи проводять 4 рази на рік.
 3. Якщо це виробничі приміщення та продовольчого типу приміщення, точки громадського харчування та автосервіси, інші приміщення з підвищеним рівнем забруднення, в яких встановлені спліт або мультиспліт системи, прецизійні або VRF- кондиціонери – очищення системи проводять щомісяця.
Чистка сплит систем в Киеве
Як кажуть наші майстри – не бажано проводити дані роботи своїми силами, особливо, якщо говорити про промислові кондиціонери. Неправильні роботи, навіть найменша неправильна дія – приведе в майбутньому до ще більш серйозних поломок, навіть потреби купувати нове обладнання.

Наші майстри проведуть не просто всі роботи відповідно до правил, передбачених виробником, але і видадуть на всі свої роботи гарантію. Це підтверджує наше відповідальне до своїх обов'язків ставлення. Плюс до усьому, наші фахівці проконсультують у питаннях правильної експлуатації і частоті очищень кондиціонера, що проводяться.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.