Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонера Toshiba (Тошиба) в місті Київ


Наші експерти служби з ремонту та обслуговування кліматичної техніки Climat-service не обмежуються лише встановленням та обслуговуванням вашої системи кондиціювання повітря.  Якщо у вашому кондиціонері Toshiba виникла несправність, ми будемо з вами якнайшвидше, щоб перевірити вашу систему змінного струму Toshiba і надати найкраще можливе рішення. 


Наші кваліфіковані інженери забезпечують ефективний ремонт кондиціонерів, коли це необхідно. Ваша система кондиціювання Toshiba , безперечно, в кінцевому підсумку буде мати проблеми, і ці несправності необхідно буде виявити і усунути. Можливо, ваш кондиціонер не охолоджує або не нагрівається, як повинно бути, блок змінного струму протікає або не включається в режимі повної зупинки.

Ми тут, щоб запропонувати вам допомогу в обслуговуванні та ремонті кондиціонерів Toshiba. Якщо ви шукаєте кваліфікованого професіонала в роботі з будь-якими типами кондиціонерів, зніміть напругу! Наші досвідчені фахівці також досвідчені, як і кваліфіковані, які можуть надавати послуги кондиціювання від монтажу до ремонту.

Toshiba - одна з найбільших груп кондиціювання повітря і один з провідних світових постачальників рішень для торгівлі та експерт з проектів. кожного є кондиціонер у своєму будинку, і на ринку є великий попит, і Climat-service пропонує обслуговування та надання послуг гарної якості. Ми також обслуговуємо всі типи кондиціонерів.

Ремонт кондиционера Toshiba
Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам комплексне вирішення їхніх проблем з побутовою технікою за допомогою нашої служби. Наша служба з ремонту з його міцною та зростаючою базою, обслуговує та ремонтує широкий асортимент продукції.  Ми прагнемо працювати на благо суспільства, співпрацюючи та пропонуючи нашу технічну підтримку на ринку.

Загальні проблеми кондиціонерів Тошиба


Більшість сучасних кондиціонерів розраховані на 10-20 років надійного використання. Однак навіть найнадійніші кондиціонери можуть перестати охолоджуватися або час від часу відчувати проблеми. Пам'ятайте, що одним з кращих способів запобігання непередбаченим проблемам з кондиціонером є регулярне обслуговування вашого пристрою. Якщо ви не можете виконати технічне обслуговування самостійно, найняти професіонала для цього.&nbsp ;Витрата грошей на обслуговування зараз може врятувати вас від великих витрат на ремонт у майбутньому.

Деякі з найбільш поширених проблем зі змінним струмом перераховані нижче, і вони можуть навіть бути причиною того, що ваш кондиціонер не ввімкнеться. Перегляньте цю інформацію, щоб дізнатися, як найкраще вирішувати проблеми з вашим пристроєм. Обов'язково визначте, чи було ваш пристрій повністю вимкнено або тільки частина вашого пристрою вимкнулась або не працює. проводкою.

 • Блок змінного струму не охолоджує приміщення рівномірно: перевірте канали розподілу вашого блоку. Переконайтеся, що вентилятор на вашому пристрої викидає повітря в приміщення або систему повітроводів.
 • Блок змінного струму вмикається, але не охолоджується: якщо ваш блок вмикається, але не охолоджується, перевірте термостат, щоб переконатися, що він встановлений правильну температуру. Потім ви повинні перевірити конденсатор та випарник на предмет забруднення та засмічення. Якщо накопичується занадто багато бруду, ваш пристрій може взагалі не ввімкнутися.
 • Конденсатор знову вмикається і вимикається: багаторазове включення та вимкнення агрегату вкрай розчаровує. Як правило, ця проблема викликана або брудним конденсатором і вентилятором, або засміченням конденсатора.
Ремонт кондиционера Toshiba киев
 • Конденсаторний блок не вмикається: якщо ваш конденсаторний блок взагалі не вмикається, можливо, у вас несправний двигун або блок не отримує живлення. Перегляньте всю проводку та переконайтеся, що пристрій підключено.
 • Несправні термостати. Переконайтеся, що виключена ймовірність того, що пристрій не ввімкнеться через несправність термостата. Якщо ви підозрюєте , що у вас поганий термостат, спробуйте увімкнути кондиціонер від основного блоку. Якщо пристрій увімкнеться вручну, швидше за все, у вас проблема з термостатом.

Ми також зробили серію статей про поломки кондиціонерів, де детальніше описали причини поломок та їх ремонт Отже, поломки такі:


 1. Кондиціонер почав перегріватися
 2. Кондиціонер почав вимикатися
 3. Кондиціонер перестав включатися
 4. Кондиціонер почав протікати
 5. Кондиціонер недостатньо охолоджує
 6. Кондиціонер шумить

Бути на всі часи завжди поруч з вами у випадки допомоги в послугах по кондціонерам Тошиба.  Це одна з наших унікальних особливостей та сильних сторін.  Так само, як ви можете покластися на нас як вирішення своєї проблеми. Телефонуйте нам!

Ціни на ремонт кондиціонера

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправності (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 350 до 500 грн
Чистка внутрішнього блоку від 700 до 1100 грн
Чистка зовнішнього блоку від 800 до 1200 грн
Наповнення фреоном від 900 до 1500 грн
Заміна компресора від 2000 до 4000 грн
Ремонт електронних плат від 1000 до 2000 грн
Заміна вентилятора від 800 до 1500 грн
Ремонт контролера від 1500 до 2500 грн
Заміна внутрішнього блоку від 4000 до 8000 грн
Заміна зовнішнього блоку від 5000 до 10000 грн
Ремонт трубопроводу від 1000 до 2000 грн
Заміна трубопроводу від 2000 до 4000 грн
Ремонт конденсатора від 1000 до 2000 грн
Заміна конденсатора від 2000 до 4000 грн
Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправності (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 350 до 500 грн
Чистка внутрішнього блоку від 700 до 1100 грн
Чистка зовнішнього блоку від 800 до 1200 грн
Наповнення фреоном від 900 до 1500 грн
Заміна компресора від 2000 до 4000 грн
Ремонт електронних плат від 1000 до 2000 грн
Заміна вентилятора від 800 до 1500 грн
Ремонт контролера від 1500 до 2500 грн
Заміна внутрішнього блоку від 4000 до 8000 грн
Заміна зовнішнього блоку від 5000 до 10000 грн
Ремонт трубопроводу від 1000 до 2000 грн
Заміна трубопроводу від 2000 до 4000 грн
Ремонт конденсатора від 1000 до 2000 грн
Заміна конденсатора від 2000 до 4000 грн

Climat-service - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.