Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Не вмикається кондиціонер: розбір проблеми


Дуже часто в сервіс користувачі кондиціонер звертаються з проблемою, що кондиціонер не реагує на команди і не включається. Подібна поведінка техніки можлива за наявності поломки, яку потрібно терміново усувати. Проблема може бути не критичною, а може бути серйозною так що, щоб не ворожити і не помчати, найкращим результатом буде виклик майстра, який вже проведе діагностику та полагодить ваш кондиціонер. У цій статті будуть описані причини виникнення такої проблеми, а також поломки, які не дають кондиціонеру увімкнеться.

Що могло зламатися?


Якщо не включається кондиціонер, то це свідчить про його несправність. У такій ситуації не потрібно судомно протискати по кнопках пульта або панелі керування, це мало допоможе ситуації, а тільки може збільшити її.  У такій ситуації треба зрозуміти чому та що зламалося у кондиціонері. Професійний фахівець впорається з цим завданням швидко, але й користувачі не повинні жити у незнанні про можливі поломки вашого пристрою. Ось найчастіші поломки, які перешкоджають техніці, щоб та увімкнулась:

 • Зламався мотор і кондиціонер просто не може запуститися.
 • Витік фреону або поганий стан масла в компресорі може сигналізувати в головний модуль, і він для захисту системи не включатиме кондиціонер.
 • Головний модуль також може відмовлятися запускати систему, якщо закупорена дренажна система і перекрито виведення зайвої вологи.
 • У разі поломки датчика температури кондиціонер також відмовляється працювати.
 • Але навіть якщо все вище описане справно, то проблема може бути в головному модулі. Це може бути коротке замикання чи системний збій. Без професійної допомоги тут не обійтись.
 • Також поломка може бути навіть не в кондиціонері, а у проводці. Вона могла бути оплавленою або просто неправильно зведена, що не пропускає струм у кондиціонер. Часта помилка під час неправильного встановлення обладнання.

 

не включается кондиционер

Крім цих поломок викликати таку причину може бути будь-яка інша поломка в кондиціонері. Так як кондиціонер є системою механізмів, то при поломці одного ламається і все інше. Щоб правильно виявити поломку, зверніться до майстрів, які мають великий досвід у діагностиці та ремонт кондиціонерів.

  

Що може стати причиною поломки?


У ситуації, коли кондиціонер не хоче включатися його потрібно лагодити, але щоб зрозуміти, що зламалося потрібно знати причину виникнення цієї поломки. Досвідчені майстри вже напам'ять знають усі можливі причини, адже здебільшого вони завжди ті самі. Але й вам потрібно знати про них, щоб навіть непросунутий користувач знав, як не допустити поломки.

Наші майстри склали список поширених причин, які призводять до поломки:

 • Під час використання кондиціонер засмічується і велике засмічення призводить до перевантаження системи або поломки важливих елементів.
 • Механічні поломки та деформації
 • Невірний монтаж техніки може зламати техніку до її включення.
 • Рідкісний випадок, коли техніка надходить з виробничим шлюбом. Для більш точного визначення зверніться до майстра для діагностики.
 • Неправильна експлуатація техніки. До цього відноситься часте вмикання та вимикання, багаторазове перемикання режимів, надмірно сильне натискання на пульт або панель управління тощо.

 

Почему не включается кондиционер

Подібні причини можна перераховувати ще дуже довго, але все узагальнюючою причиною є недбалість і неуважність багатьох користувачів. Нехтування інструкціями та порушення правил експлуатації дуже сильно скорочують термін служби кондиціонера. Якщо ви хочете, щоб кондиціонер завжди працював, то потрібно вчасно проводити обслуговування і своєчасно чинити поломки, а краще їх взагалі не допускати. За більш детальною консультацією щодо вашої моделі звертайтесь до сервісу.

 

Чи можна чинити самому цю поломку?


Є користувачі, які при виникненні поломки прагнуть самі чинити будь-яку поломку, не замислюючись про наслідки. Так ось наслідки можуть бути плачевними, тому що часта причина серйозних поломок та повної заміни обладнання є кустарні ремонти недосвідченими користувачами. Якщо шукаєте економічний та швидкий спосіб усунути поломку, то краще, ніж професійна допомога, просто не знайти. Варто пам'ятати про те, що для того, щоб лагодити таку складну техніку, як кондиціонер потрібно мати певні знання, а ще краще ще й досвід у вирішенні подібних проблем.

Також під час ремонту знадобиться спеціалізоване обладнання як для ремонту, так і для проведення діагностик та вимірів різних показників.  Якщо ви хочете швидко якісно вирішити проблеми, не викликаючи ще більшу кількість серйозних поломок, краще звернеться за допомогою в сервіс. Там окрім ремонту та консультації також зможуть наочно продемонструвати, як проводиться ремонт, а також дати корисні поради щодо подальшого використання техніки. Телефонуйте нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.