Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Продувка азотом кондиціонера в місті Київ

Перед самою заправкою в систему хладагент – майстер у обов'язковому порядку проведе її перевірку на міцність, точніше сказати сам трубопровід. Продування або як правильно назвати опресування проводиться саме за допомогою азоту – його закачують у фреонову трасу, що має надлишкове, певного рівня тиском.


Коли саме проводять опресування системи?

Проводять її у таких випадках:

  1. Під час проведення монтажних/демонтажних робіт кондиціонера.

  2. При проведенні діагностики та визначенні місця витоку холодоагенту в системі.

  3. При проведенні розтину магістралі, по якій протікає холодоагент для заміни компресорів, фільтра або усунення інших проблем.

  4. Якщо самі комунікації системи клімат контролю планують помістити під час ремонту під гіпсокартон або штукатурку.

  5. Проводять її і в тому випадку, якщо в системі існують довгі для холодоагенту магістралі та мідні трубки в них з'єднані методом паяння.

Продувка азотом кондиционера
Список досить широкий, далі наші майстри розкажуть – як саме вона проводиться.

Порядок опресування

У даній роботі майстри застосовують саме азот – він безпечний і інертний, та й сам склад йде чистим і вологи, небезпечні для кондиціонера домішок. Але як кажуть наші майстри, все одно при використанні азоту в нього в невеликій кількості додають фреон. при визначенні течі апаратура просто на чистий склад азоту не відреагує.

Саме опріснення та перевірка системи на герметичність проводиться в наступному порядку.

  1. Першим правилом майстер буде усувати з магістралі фреон – дані роботи можуть проводитись двома способами. Тут багато що визначено тим, який саме вузол потребує ремонту. Якщо це стосується внутрішнього блоку – переганяють у зовнішній, якщо зовнішній блок - ємність за допомогою спеціального обладнання.

  2. Далі йде демонтаж магістралі, по якій протікає фреон і усувають майстри безпосередньо саму несправність.

  3. Після майстер проводить монтажні роботи з встановлення магістралі, по якій протікає холодоагент і проводиться сама опресовка за допомогою азоту.

  4. Далі йде видалення з магістралі азоту, а після – вакуумування самої спліт – системи.

Завершує всі роботи, майстер проводить перевірку системи на герметичність і за позитивних результатів проводить заправку кондиціонера фреоном.

А чи можна обійтися без цього?

Сама по собі перевірка системи на герметичність за допомогою азоту – процедура, що вимагає певних знань і умінь, тому деякі несумлінні майстри можуть просто ухилятися від неї. Але якщо сама магістраль кондиціонера замурована в стіну або під стелю. не варто ігнорувати її.

При порушенні герметичності та протіканні фреону – магістраль може розірвати, що в результаті призведе до псування самого майна. Тому так важливо монтувати кондиціонер з такою важливою процедурою вакуумування та опресування та всі роботи – довірити лише досвідченим майстрам, що має під рукою все необхідне обладнання, як і теоретичні/практичні знання та досвід.

Деякі користувачі можуть запитати, а чому не можна використовувати для цього фреон, а тільки азот? Перше - фреон коштує дорожче азоту, але навіть це не так важливо, за словами майстрів.

Продувка азотом кондиционера

Фреон чудово підходить для опресування, оскільки в нормальних умовах легко може змінювати свій агресивний стан – він легко може переходити з рідини в газ і назад.

Наприклад, в системі впав тиск, і закономірно постає питання – як визначити, чи це пов'язані з протіканням чи сам фреон частково перейшов у стан конденсату. Саме тому для цих цілей застосовують азот, який за звичайних умов залишається газом, на відміну від фреону.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.