Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Найчастіші поломки кондиціонерів


Кондиціонер, також званий повітряним насосом, - це гаджет, встановлений у будинках, роль якого полягає в тому, щоб обігрівати взимку і охолоджувати влітку. Все залежить від фірми та моделі пристрою. Іноді пристрій має поломки і видає ні холодне, ні гаряче повітря або незвичний шум, не реагує на пульт дистанційного керування. Служба ремонту Climat-service усуває будь-які поломки кондиціонерів.

Часті поломки кондиціонерів

 1. Недостатнє технічне обслуговування. Близько 95% поломок кондиціонерів, викликані повною зневагою до технічного обслуговування та профілактики. Бруд, сміття та інші забруднюючі речовини схожі на хворобу вашого кондиціонера, і якщо ви не регулярно їх чистите, це, ймовірно, і є причиною вашої поломки. Хоча це є найбільш поширеним, це також найбільш запобіжний тип поломки. Просте, недороге налаштування та чищення від Fix-Man щороку підтримуватиме вашу систему на довгі роки.
 2. Нераціональне використання. Неправильне використання кондиціонера також призводить до поломки його деталей. Якщо ви використовуєте кондиціонер, коли на вулиці занадто холодно, ви можете пошкодити його компоненти. Якщо ваша система занадто мала або занадто велика для вашого будинку, вона також передчасно вийде з ладу і потребує заміни.
 3. Фізичне травмування. Фізичні втрати можуть бути заподіяні чим завгодно - від сходів до поваленого дерева. Це не так часто зустрічаються проблеми, але коли вони трапляються, вони часто призводять до капітального ремонту або заміни системи.
частые поломки кондиционеров

Дрібні поломки та несправності


Незначні несправності часто походять від електричної панелі, яка не працює через перегорілого запобіжника. Проста заміна запобіжника, проведена майстром і він знову в робочому Якщо кондиціонер видає звук, який звучить ненормально, то майстер вимикаєте його на 10 хвилин, щоб дати двигуну охолонути і проведе чищення фільтра. Брудний фільтр блокує роботу пристрою.

Не вмикається

 • Майстер в першу чергу перевірить запобіжник вимикача;
 • Замінити батарейки пульта дистанційного керування;
 • Прибере некоректне програмування та відкоригує налаштування;
 • Забезпечить зв'язок пристрою та пульта.

Повітря не охолоджується і не нагрівається

 • Майстер очистить фільтр;
 • Відкриє двері та вікна для кращої циркуляції повітря;
 • Почекає, поки компресор не охолоне;
 • Проведе запуск пристрою.

Проблема з протіканням кондиціонера

 • Майстер перевірить правильність підключення конденсатовідвідника;
 • Забезпечить безперешкодну роботу всієї системи;
 • Коли спліт кондиціонер з 2-ма одиницями (зовні і всередині). Майстер перевірить цілісність контрольного кабелю зовнішнього блоку;
 • Оглядає, чи не перешкоджає що-небудь вхід/вихід повітря зовнішнього блоку;
 • При стуканні води перевірить нахил внутрішнього блоку щодо ухилу.
частые поломки кондиционеров

Відмови кондиціонерів через витік

Якщо зовнішній блок протікає, це може бути пов'язано з проблемою піддону для конденсату. Розміщений на настінному кронштейні, він відповідає за збір води з конденсату. Коли цей бак заповнений, він починає переповнюватися, що і викликає витік. Проблему кондиціювання повітря, майстер вирішить спорожненням резервуара і правильною його установкою. 

Інший можливий витік - це не вода, а холодоагент, що випливає з вашого зовнішнього блоку. Занадто низький рівень холодоагенту не тільки не дозволяє вашому пристрою працювати, але і може пошкодити його. У цьому випадку витік є більш серйозним і вимагає професіоналізму майстра, щоб визначити джерело потоку та усунути його.

Неправильний баланс повітря

Нагріте або охолоджене повітря, яке виходить з ваших вентиляційних отворів, проходить через ряд повітроводів, перш ніж він досягне кожної кімнати. Демпфери допомагають контролювати це, зменшуючи потік повітря в одній лінії і дозволяючи більшій кількості кондиціонованого повітря текти в інші області. У цих випадках деякі кімнати охолоджують або нагрівають швидше, ніж інші. Майстер проводить балансування заслінок і чистку повітроводу.

Відсутність обслуговування

Найкраще, що ви можете зробити для  повітря у вашій будівлі, - це інвестувати в програму профілактичного обслуговування . Якщо у вас немає регулярного технічного обслуговування, незначні проблеми з кондиціонером стають основними витратами на ремонт - і збій системи стає набагато вірогіднішим.  запобігти більшості проблем із продуктивністю системи  кондиціювання повітря, оскільки фахівці з технічного обслуговування виявляють та усувають проблеми, які заважають роботі вашого обладнання відповідно до вимог.

Заходи профілактичного обслуговування

Система кондиціювання повітря у вашій будівлі не тільки підтримує постійну температуру. Це може вплинути на рівень продуктивності, безпеку та рахунки за електроенергію - не кажучи вже про  комфорті.

 • Фільтр слід чистити не рідше одного або двох разів на рік;
 • Майстер за допомогою спеціального шланга видаляє пил і речовини, що накопичилися, присутні на компресорі;
 • Він відключить живлення, очистить повітрозабірники та золотник водою. Ця операція повинна виконуватись один раз на рік.

Прийняття програми профілактичного обслуговування має вирішальне значення для забезпечення належного та ефективного функціонування вашої системи.  часу ремонтувати, особливо якщо ви відчуваєте будь-яку з наступних незручностей:

 • Запахи або погана якість повітря в приміщенні.
 • Дивні, незнайомі звуки.
 • Непостійний потік повітря, нерівномірне охолодження у всій будівлі.
 • Втрата ефективності системи.
 • Несподіване зростання витрат на охолодження.

 

поломки кондиционеров

Розуміючи, де можуть виникнути проблеми у вашій системі кондиціювання, ви можете вжити запобіжних заходів, щоб переконатися, що вона знаходиться в оптимальному робочому стані і уникнути серйозних проблем до їх виникнення. Превентивний підхід до потреб вашої системи може максимізувати ефективність, контролювати непотрібне енергоспоживання та витрати, а також підтримувати вас у комфортному та щасливому стані.

Кондиціонер вимагає мінімального обслуговування. Загалом, достатньо видалити пил, що накопичився, і регулярно очищати його фільтри, щоб він міг підтримувати нормальні робочі умови або оптимальні. Тим не менш, деякі моделі, в тому числі моноблочні та мультиспліт-кондиціонери, вимагають особливої ​​уваги. Щоб забезпечити довговічність цього типу обладнання, вам доведеться періодично перевіряти вашу установку у фахівця. Служба ремонту Climat-service робить будь-який ремонт та обслуговування кондиціонерів. Звертайтесь!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.