Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Монтаж системи кондиціювання в місті Київ

Системи кондиціювання змінного струму бувають різних розмірів і охолоджуючих потужностей, тому важливо вибрати той, який найкраще відповідає потребам приміщення. Перевірте площу приміщення, яке вам потрібно охолодити, і зіставте його з вибраним пристроєм змінного струму. Якщо у приміщенні дуже жарко або прохолодно, ви можете відповідним чином відрегулювати температуру кондиціонера.

Іншими факторами, що впливають на продуктивність кондиціонера, є кількість людей у ​​кімнаті та розмір дверних прорізів в інші приміщення. Для того, щоб правильно розрахувати потужність кондиціонера, вам потрібно буде звернутися в службу з ремонту побутової техніки Climat-service.

Перевірте свою стіну

Більшість блоків призначено для встановлення на стіну з подвійним підвішуванням, але є моделі, також призначені для вікон з розсувними дверима При виборі вікна для установки кондиціонера, пам'ятайте про пожежну безпеку .

ремонт кодиционеров в киеве

Кондиціонер може заблокувати вихід у разі пожежі, особливо якщо пристрій знаходиться в кімнаті з одним вікном.

Розглянемо енергоефективність

Кондиціонери розраховані на енергоефективність. EER (рейтинг енергоефективності) коливається від 8 до 11,5. 10 або вище ідеально підходить для економії електроенергії (і зниження ваших рахунків). Шукайте такі функції, як цифрові регулятори температури, змінну швидкість обертання вентилятора та налаштування режиму сну, які допомагають економити електроенергію.

Монтаж

Встановлювати ваш кондиціонер найкраще з двома людьми нашими майстрами. Ці блоки можуть бути важкими і незручними, і останнє, що вам потрібно, це щоб ваш блок змінного струму не випав із вікна або на підлогу.

Установка найпростіше зі службою з ремонту Fix-Man. Більшість 

кондиціонерів будуть поставлятися з комплектом, який включає подовжувачі для підключення електрики, магістралі для з'єднання зовнішнього і внутрішнього блоку і монтажні кронштейни.
Це забезпечить герметичність і допоможе захистити ваш кондиціонер від пошкоджень. Краще попередньо встановити всі насадки на зовнішній блок але наші монтажники знають правильно встановити ваш кондиціонер, перш ніж свердлити отвори.

Почніть з підняття нижньої панелі і помістіть пристрій у підвіконня. Не відпускайте його, поки не дізнаєтеся, що він міцний. Якщо ваше підвіконня недостатньо широке, щоб підтримувати кондиціонер, ви можете купити кронштейн, який кріпиться до нижньої частини пристрою і вашої зовнішньої стіни. Потім висуньте розширення пристрою, щоб заповнити порожній простір вікна. Потім вирівняйте пристрій відповідно до інструкцій виробника. кондиціонери повинні злегка нахилятися назовні, щоб злити конденсат. Однак майте на увазі, що деякі пристрої кондиціонування можуть не бути розраховані на нахил.

Прикріпіть блок до кронштейнів або опустіть віконну панель на блок, щоб зафіксувати його на місці. На більшості моделей ви закріпите верхню віконну панель на місці, щоб запобігти руху.  Далі закріпіть розширення до віконного одвірка. Нарешті, потрібно закріпити зовнішній блок. Усередині використовуйте ущільнювач, наданий виробником; зовні використовуйте обичайки по периметру, щоб забезпечити хорошу герметичність.

Якщо ви не можете отримати хорошу гермітичність, розгляньте можливість використання монтажної піни для повної герметизації отвору, щоб допомогти запечатати або пристосувати незвичайний отвір, який магістраль кондиціонера не заповнюватиме, або продовжуйте робити покупки для пристрою, який має досить довгі подовжувачі.

Підключення до мережі електроживлення

Кондиціонери можуть споживати багато енергії, тому майте на увазі схему, до якої ви підключаєте пристрій. Якщо той же контур живить інші високоенергетичні прилади - холодильники, сушарки, пилососи - розгляньте можливість підключення його в іншому місці. На упаковці шнура повинен бути напис «шнур кондиціонера» або «шнур основного приладу». Ці шнури розраховані на сильний струм, який нав'язує кондиціонер. від перешкод.

монтаж кодиционеров в киеве

Обслуговування поза сезоном

Обслуговування кондиціонера може бути утруднене, тому, якщо вам дійсно не потрібен доступ до вікна або ви хочете створити краще ущільнення взимку, краще залишити його на місці. Якщо вам дійсно потрібно обслужити його, почніть з того, що при монтажі потрібно вибрати зручне розташування для подальшого обслуговування. Таке розташування можуть вибрати майстри нашої служби по ремонту Climat-service. Дзвоніть!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.