Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Монтаж вентиляції в Києві


Монтаж вентиляції – це складання та встановлення елементів вентиляційної системи, відповідного обладнання, необхідних для циркуляції у приміщенні потоків повітря. Саме вона здатна вирішити завдання виведення з приміщення відпрацьованого повітря та подачі свіжого з вулиці. Як проводиться монтаж вентиляційної системи – буде розглянуто далі.

Централізована система вентиляції

Коли проводять такі роботи? Установку центрального повітроводу в будинку, у тому числі встановлення вентиляції та мережі повітроводів проводять безпосередньо на етапі чорнових у будинку робіт. Але запуск встановленого обладнання проводять майстри вже після завершення чистового типу обробки. Якщо провести на стадії ремонту – можуть пилом забитися фільтри.

Етапи монтажу систем вентиляції

При установці на місці припливно-витяжної машини на першому етапі робіт майстри проводять такі дії:

 • буріння у стіні отворів;
 • далі йде прокладка повітроводу та монтаж необхідних комплектуючих;
 • проводять теплоізоляцію каналів вентиляції та встановлення безпосередньо самої вентмашини;
 • проводять електротехнічні види робіт;
 • підготовка системи до роботи та встановлення стоку для відведення конденсату;
 • установка після спеціальних вентиляційних решіток.

По завершенні фінішної в приміщенні обробки – майстри виконують всі пускові та налагоджувальні роботи, а після вже запуск самої системи. Далі майстри демонструють клієнту основи управління.

Встановлення місцевого типу

Монтаж вентиляции
Коли саме виконуються дані типи робіт? Монтувати в будинку стіновий клапан або провітрювач майстра можуть як на етапі проведення чорнових робіт, так і при проведенні чистового оздоблення. І якщо має місце другий варіант встановлення – проводять виключно алмазне буріння, із застосуванням водозбору та спеціальної плівки, яка закриватиме стінку. Це дозволить провести точні роботи і не давати пилу поширяться по всьому приміщенню, ушкоджуючи оздоблення. оптимально поділити всі роботи з встановлення на два етапи. І на першому, до початку чистових робіт – пробурити всі отвори, а вже після – монтувати клапани. Щодо проведених етапів робіт – вони складаються з таких пунктів.
 • зсередини самого будинку, до стінки майстра кріплять станину, зі спеціальною установкою для алмазного буріння;
 • майстри проводять буріння необхідного по діаметру отвору – його розмір може варіювати від 120 до 18 мл під певним кутом;
 • у міру потреби може нарощуватися певного розміру клапан, або ж навпаки – він може бути укорочений, оскільки багато залежить від товщини стін;
 • за допомогою кріпильних інструментів, як і монтажної, будівельної піни – вентиляційний пристрій майстрами кріпиться у стінці;
 • далі підводиться і підключається електропроводка, якщо поблизу з точкою монтажу немає розетки з рівнем напруги в 220 В;
 • далі сам повітрозабірний з боку вулиці отвір майстрами закривається спеціальними гратами, а ось зсередини – монтується декоративного типу бленда;
Монтаж вентиляции киев
Наприкінці сам пристрій підключається безпосередньо до мережі електроживлення, і проводиться подальша перевірка встановленого обладнання. Також після запуску та перевірки системи, майстри в обов'язковому порядку інструктують користувача, відповідальної особи у питанні експлуатації обладнання, консультують у питаннях, що цікавлять.

Монтаж фахівцями


Якщо говорити про проведення даних робіт – можна сміливо говорити, що вони досить трудомісткі та складні за своїм процесом. І впоратися одному користувачеві самотужки з монтажем вентиляції – просто неможливо. Тим більше, якщо говорити про монтаж у великому житловому будинку або офісному приміщенні.
Монтажні роботи повинні виконувати кваліфікована бригада майстрів, які мають не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід. Досвід у монтажі, підключенні та введенні в експлуатацію. Але, напевно, головне правило, яке варто пам'ятати. всі монтажні роботи проводяться строго під контролем інженера – ndash; проектувальника.

Також фахівці дають на всі роботи гарантію – вона може варіювати в межах 1-2 років, все залежить від фірми, команди майстрів, які проводять монтаж. Щодо питання подальшого обслуговування, то його варто довірити тим майстрам, які проводили монтаж обладнання. І все тому, що вони знають як особливості самої будови, так і монтаж повітряної системи.
Монтаж систем вентиляции
Як же вибрати бригаду майстрів? Варіантів маса, головне вони повинні мати дозвіл на проведення відповідних робіт, знання та досвід. Немаловажно звернути увагу і на питання наявності у майстрів портфоліо проведених робіт, але як мінімум -; присутні в Інтернеті про них відгуки. Це основні моменти, які хотілося відзначити у питанні монтажу вентиляції у Києві та області. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.