Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів – Печерськ

Що робити, якщо у нас вже є кондиціонер, але він починає виходити з ладу. Єдине рішення - дзвінок у службу з ремонту та виклик майстра. Служба з ремонту climat-service - це не тільки сервіс обладнання, це насамперед багаторічний досвід, кваліфікований персонал, відповідальні та орієнтовані на клієнта фахівці. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ремонт вашого кондиціонера виконають професійні майстри. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт кондиціонерів - Печерськ. Наш багаторічний досвід дозволяє нам обслуговувати кондиціонери практично будь-якого типу. Наші фахівці легко впораються зі спліт і моноблочними кондиціонерами. Вони відремонтують настінні, підлогові, стельові, касетні та переносні кондиціонери, а також віконні кондиціонери, канальні кондиціонери.

Алгоритм ремонту та комплексного обслуговування

Комплексне технічне обслуговування та ремонт кондиціонерів - це гарантія їх правильної і багаторічної роботи, що призводить до високої якості повітря, що виділяється і забезпечує правильне кондиціювання. Майстер виконає такі дії:

Ремонт кондиционеров Киев
  • Проведе огляд корпусу пристрою;
  • Перевірить електричних компонентів системи (особливо електричних з'єднань);
  • Перевірка герметичності системи охолодження;
  • Перевірка тиску під час роботи обладнання під час всмоктування та нагнітання;
  • У разі несправності долив охолоджуючої рідини;
  • Огляд системи відведення конденсату;
  • Очищення повітряних фільтрів у настінних вузлах та заміна фільтрів у повітроводах;
  • Очищення випарника;
  • Очищення конденсатора.
Тільки професійний ремонт і обслуговування системи кондиціювання повітря дозволить пристрою працювати довго і без проблем. Фахівці Fix-Man виконують послугу кондиціювання повітря для  простих, що складаються з одного настінного блоку, що зазвичай встановлюється у вигляді блокових ;

кондиціонерів. До складних промислових кондиціонерів, що утворюють системи, що складаються з безлічі внутрішніх і зовнішніх пристроїв, які є частиною системи кондиціювання повітря в офісах, ресторанах або магазинах. Наші роботи з ремонту та технічного обслуговування кондиціонерів відрізняються високою ретельністю та професіоналізмом, завдяки яким вони забезпечують довгострокові результати.

Технічне обслуговування

Щоб уникнути поломок і, отже, високих витрат, пов'язаних з ремонтом кондиціонера, варто спланувати технічне обслуговування пристрою.  Під час обслуговування наші співробітники перевіряють стан кондиціонера, герметичність всієї системи, вміст охолоджуючої рідини та чистоту установки.

Якщо виробник не вкаже зворотне, ми рекомендуємо нашим клієнтам проводити видалення цвілі всієї системи не рідше одного разу на рік (оптимально двічі). Кондиціонери - це пристрої, особливо чутливі до розвитку бактерій і грибків, тому так важливо утримувати їх у чистоті. Правильно очищений пристрій буде працювати без перебоїв протягом багатьох років.

Наші фахівці використовують професійне сервісне обладнання для очищення пристроїв кондиціювання повітря.

Самостійний ремонт кондиціонера

У разі будь-якої несправності кондиціонера, негайно зверніться за підтримкою до фахівців. Сервіс кондиціювання повітря дозволить вам швидко визначити причину проблеми та відремонтувати систему. Не намагайтеся ремонтувати кондиціонер самостійно. Ремонт цього типу може призвести до пошкодження обладнання, анулювання гарантії, а ще гірше - до опіків або ураження електричним струмом. Тому варто скористатися допомогою фахівців у боротьбі з більш-менш серйозними збоями. роботи на ринку та професійних фахівців. Довірте нам ремонт кондиціонера.

Доступність кондиціонерів у будинку та офісі останнім часом значно зросла, попит на технічний огляд, ремонт та обслуговування охолоджуючих пристроїв збільшився. Всі знають, наскільки 
Ремонт кондиционеров Киев

подразнюючим може бути неробочий кондиціонер, особливо коли температура за вікном піднімається вище 30 градусів за Цельсієм
Зламаний кондиціонер - це справжній кошмар. Вас виникли проблеми із системою охолодження, зателефонуйте та відремонтуйте кондиціонер нашим фахівцям. Служба ремонту climat-service виконує ремонт кондиціонерів - Печерськ. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.