Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Подільський район (Поділ)


Якщо техніка раптом перестала нормально працювати кондиціонер, а в кімнаті жарко як у Сахарі? Чи можна її полагодити? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту climat-service допоможу вам. Але все по порядку.

Несправності кондиціонера

Безперечно, кожен користувач скаже – Як самостійно відремонтувати кондиціонер? Наскільки це можливо? Але наші майстри в цьому питанні кажуть – не варто намагатися зробити це власними силами, оскільки система кондиціонера складна і вимагає втручання фахівця.

Якщо говорити про те, які поломки кондиціонера зустрічаються найчастіше – наші майстри виділяють такі:

Ремонт кондиционеров подольский район
  • Система не виділяє достатньо холоду або тепла.
  • Із системи дренажу протікає вода.
  • Устаткування не реагує на команди, не включається до роботи.
  • Під час роботи кондиціонера – у приміщенні з'являється сторонні та неприємні запахи.

Все це вказує на некоректну роботу системи, наявність у системі проблем та поломок.

Діагностика системи

При зверненні в нашу майстерню з проблемою роботи кондиціонера - насамперед фахівці проводять його діагностику. Адже спровокувати поломку можуть не лише засмічені фільтри або переповнений водою піддон. Але все по порядку.

І перше це засмічення – забиті можуть бути як фільтри, так і інші системи та вузли кондиціонера. І тому сам кондиціонер вимагає регулярного і періодичного очищення, інакше система повністю вийде з ладу, буде потрібно дорогий ремонт або купівля нового кліматичного обладнання.

Не застрахований від засмічення та дренажна система і, якщо всередину потрапляє сміття – це веде до засмічення труб, і рідина всередині кондиціонера витікатиме назовні. Це неприємне та й просто небезпечне явище. Усунути саме протікання майстер може вдома у замовника, просто провівши прочищення дренажу.

Якщо це зима і має місце протікання кондиціонера – це може бути наслідком обмерзання льодом трубок випарника. І тому на місці майстер проведе прочистку засмічення, додатково проведе дозаправку холодоагенту.

Коли система не вмикається, не виявляє ознак реагування на команди, що подаються з пульта – варто перевірити рівень напруги в розетці. І тут на допомогу приходить мультиметр. якщо в мережі є напруга достатнього рівня, то, відповідно, проблему варто шукати в іншому.

Тому важливо при проведенні діагностики відключити систему з мережі, повністю кондиціонер знеструмити. І вже після – знову включити його до мережі. Якщо клімат – система і далі не показує ознак життя, треба спробувати замінити в пульті батарейки.

У процесі роботи сам кондиціонер пропускає крізь себе чимало пилу. І як наслідок через певний час після встановлення та початку роботи він буде видавати неприємні запахи. спровокувати подібне явище можуть багато причин. І перше, це скупчення на самих фільтрах багато бактерій і вірусів. Щоб уникнути подібної проблеми та наслідків – варто регулярно прочищати фільтри і обробляти їх спеціальними антибактеріальними складами. Як варіант можна регулярно обробляти систему парогенератором.

Коли потрібна допомога професіонала?

Як кажуть наші майстри – не завжди власник техніки може впоратися із поломкою самостійно. І тому не варто застосовувати на практиці мізерні пізнання, використовувати поради з Інтернету. варто відразу набирати номер нашої служби з ремонту Fix-Man і запрошувати майстра додому. Коли ж ця умова є обов'язковою?

  • Якщо поломка не спровокована жодною з описаних вище причин.
  • Якщо власник зробив все, що прописано в інструкції і система все одно не реагує на команди, що подаються.
  • Коли сам власник кондиціонера впевнений – всередині зламана складна деталь або вузол.

Відповідно в цих випадках варто викликати майстра – рідко який власник техніки відремонтує компресор чи керуючий модуль. А якщо візьметься за цю роботу – це приведе до більш дорогого ремонту в майбутньому, або необхідності купувати нову техніку.
Наші майстри працюють з новими та оригінальними деталями та вузлами, проводять ремонт відповідно до розпоряджень та інструкції виробника. 

Ремонт кондиционеров подольский район
Відповідно система працює як нова, але крім цього наші фахівці видають на всі виконані роботи гарантію. Це підтверджує, наскільки наші фахівці відповідально підходять до своєї роботи та проблеми самого замовника.


Після ремонту вони не просто розкажуть про причину поломки, але й проконсультують у питанні правильної експлуатації системи, наскільки важливо проводити профілактику і коли. Все це дозволить техніці працювати довгі роки на найвищому рівні. Але головне, як кажуть наші майстри – не зволікати з викликом, це буде коштувати клієнту дешевше, ніж після усувати більш серйозну проблему.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.