Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Дніпровський район

Кондиціонери є досить складними пристроями, які вимагають правильного використання та регулярного обслуговування. Їх правильне використання зменшує ймовірність виникнення несправностей та забезпечує ефективну роботу. Служба з ремонту climat -service виконує ремонт та обслуговування кондиціонерів – Дніпровський район.

Фактори, що впливають на поломки кондиціонерів

Першим фактором, що визначає майбутню роботу, є уникнення помилок при встановленні кондиціонера. Правильне встановлення завжди виконується відповідно до документації виробника. Помилки, які найчастіше виникають і можуть мати серйозні наслідки, включають, серед іншого: занадто коротку або надто довгу установку холодоагенту, надмірні піднесення, установку блоків надто близько до перешкод, таких як стіни, або використання забруднених мідних труб.

Ремонт кондиционеров киев

Запуск занадто довгих або занадто коротких установок часто призводить до неефективного нагрівання або охолодження. Щоб уникнути цього, майстер повинен переконатися, що настановні межі дозволені виробником. менш важливим аспектом є правильна відстань між вузлами та перешкодами, яка повинна забезпечити правильний потік повітря через теплообмінники. Слід також звернути увагу на матеріали, з яких побудована установка. Використання забруднених мідних труб може пошкодити компоненти. 

Щоб правильно встановлений пристрій працював бездоганно та ефективно, необхідно проводити періодичні перевірки та обслуговування:

  • Для обладнання, що працює в нормальних офісних та домашніх умовах, необхідно проводити дві операції з технічного обслуговування на рік;
  • Для кондиціонерів, що працюють у більш складних умовах (перукар, стоматолог, підприємство громадського харчування) хоча б раз на місяць.

Під час сервісного візиту, перш за все, майстру необхідно очистити фільтри та повітрообмінники та продезінфікувати їх, перевірити герметичність системи охолодження та зливу конденсату, а також стан електричних проводів та правильність роботи пристрою разом з вимірюванням робочих температур. Перевірка робочого тиску шляхом фізичного підключення вимірювальних інструментів до системи охолодження є помилкою при проведенні стандартного огляду. Це завжди призводить до втрати частини холодоагенту, що особливо при використанні пристроїв з низьким енергоспоживанням може негативно позначитися на роботи. Більше того, при використанні звичайних інверторних кондиціонерів вимірювання робочого тиску не дає фахівцеві з обслуговування жодної корисної інформації. Слід також пам'ятати, що обслуговування має здійснюватися компанією, уповноваженою виробником.

Поломки кондиціонерів, що не потребують уваги майстра

З якою б несправністю не зіткнувся ваш кондиціонер, спочатку подумайте про його відключення. Тільки після цього ви можете впоратися з ремонтною операцією за допомогою посібника користувача як довідковий матеріал . Ось деякі незначні поломки, з якими ви можете впоратися самостійно, незалежно від типу кондиціонера: настінний кондиціонер, канальний кондиціонер, касетний, мобільний або переносний кондиціонер, реверсивний кондиціонер.

Незначні випадки часто відбуваються від електричної панелі, яка не працює через перегорілого запобіжника. Проста заміна запобіжника може бути достатньо. Якщо кондиціонер видає незвичайний шум, або ви вимикаєте його на 10 хвилин, щоб дати охолонути двигуну, або перевіряєте його брудний фільтр, щоб пропилососити його. Коли немає включення, ви можете:

  • Перевірити запобіжник вимикача;
  • Замінити батареї пульта дистанційного керування;
  • Видалити неправильний розклад програмування;
  • Забезпечити зв'язок.

Періодичний контроль та обов'язковий огляд

Періодичний контроль допомагає мінімізувати збої в роботі кондиціонера та продовжити термін його служби. Обов'язковий огляд пристрою, який може проводити тільки професійний фахівець. Крім того, кондиціонери також включають парниковий газ, званий холодоагентом. Професіонал з допуском до пропускної спроможності проводитиме періодичні перевірки на герметичність кондиціонерів.

У разі будь-якої несправності, щоб не посилити ситуацію, відключіть кондиціонер, не чіпайте його і не намагайтеся проводити ремонт до прибуття експерта. Потім запишіть і запам'ятайте де-небудь точні обставини, які викликали збій: ознаки, що виявилися, щоб допомогти фахівцеві визначити джерело та природу збою.
Ремонт кондиционеров киев

Служба ремонту climat-service виконує ремонт та обслуговування кондиціонерів - Дніпровський район. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.