Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Лівий берег

У минулому кондиціювання повітря було пов'язане в основному з сучасними офісними будинками та громадськими будинками. Часи змінилися, а ціни на купівлю та встановлення кондиціонерів впали. Тому все більше і більше людей готові обирати таку установку у власному будинку чи квартирі. Кондиціонер значно підвищує комфорт перебування в закритому приміщенні в спекотні літні дні і охолоджує приміщення більш ефективно, ніж вентилятор, що стоїть. Крім того, якщо він оснащений такою функцією, що може ефективно обігрівати приміщення. Але, як і будь-який побутовий прилад, не залежно від ціни та виробника, кондиціонери також ламаються. Їх ремонт та обслуговування мають проводити лише професіонали. Фахівці з ремонту Fix-Man виконують ремонт та обслуговування кондиціонерів - Лівий берег.

Основні несправності кондиціонера

Кондиціонер - це пристрій, завдяки якому ми можемо насолоджуватися холодним повітрям у спекотні дні. Збільшує наш комфорт і покращує настрій.  работать. Найпоширеніші проблеми, пов'язані з цим та їх причини:

Ремонт кондиционеров киев
 • Одним з основних недоліків, пов'язаних з кондиціюванням повітря, є відсутність повітряного потоку. Перше, що ми повинні перевірити, це повітряний фільтр.  Забруднення може призвести до того, що кондиціонер не дме.
 • Однак, якщо, незважаючи на заміну / очищення цього елемента, пристрій, як і раніше, не працює належним чином, проблема може бути набагато серйознішою. Наприклад, конденсатор або двигун у кондиціонері могли бути пошкоджені, для вирішення цієї проблеми потрібен майстер;
 • Шумний кондиціонер - ще одна поширена проблема. Несправний мотор вентилятора може бути відповідальним за такий стан справ. Щоб перевірити, чи є це причиною, майстер підключить вентилятор. У ситуації, коли на кісточці виникає напруга, а вентилятор все ще не працює, ми можемо вважати його головним винуватцем. Також можливо, що підшипники двигуна зношені. двигуна вентилятора має вирішити цю проблему.
 • Обслуговування кондиціонера

Для того, щоб кондиціонер функціонував належним чином, повністю використовуючи його можливості, він повинен регулярно обслуговуватися. Найкраще робити це двічі на рік, кожні шість місяців до та після сезону інтенсивної роботи пристрою. Систематичні огляди забезпечують правильну роботу пристрою, належну якість повітря, тиху роботу і все це впливає на термін служби пристрою. Кондиціонери повинні обслуговуватися спеціалістами, уповноваженими установочними компаніями, які мають відповідні сертифікати виробника, що дають дозвіл на технічний огляд. Основний обсяг огляду сезонних послуг має включати:

 • Перевірка чистоти фільтрів кондиціонера;
 • Перевірка корпусу та з'єднань;
 • Вимірювання тиску холодоагенту в контурі та діагностика всієї системи;
 • Перевірка прохідності відведення конденсату;
 • Очищення конденсатора та контролера;
 • Очищення кондиціонера спеціальними фунгіцидними та антибактеріальними препаратами.
Встановлення кондиціонера

Установка пристрою кондиціювання повітря - послуга, що вимагає знань, досвіду та спеціального обладнання, тому її слід довіряти фахівцям, які мають відповідну кваліфікацію. Вибір правильної служби ремонту гарантує вам насамперед:

 • Професійний монтаж,
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також безпека використання.

Стандартне складання здійснюється таким чином:

 • З'єднання випарника та конденсатора з системою охолодження, впуск холодоагенту;
 • Підключення комплекту до електроустановки;
 • Підвісний внутрішній блок на стіні, зовні будівлі;
 • Злив конденсату;
 • Перевірка системи охолодження на герметичність;
 • Запуск кондиціонера;
 • Інструктаж з обслуговування кондиціонерів та коротке навчання користувачів тому, як працювати з кондиціонером.
Максимальна довжина установки - довжина холодильних з'єднань між зовнішнім та внутрішнім блоками, що визначається виробником індивідуально для кожного типу кондиціонера. 
Ремонт кондиционеров киев

Як правило, це може бути не менше 15 метрів. Конденсат слід відводити з кожного внутрішнього блоку кондиціонера, в більшості випадків він видаляється самопливом. Конденсатні насоси також використовуються для видалення конденсату на будь-якій відстані.

Фахівці служби з ремонту Fix-Man виконують ремонт та обслуговування кондиціонерів - Лівий берег. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.