Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Профілактика кондиціонера в місті Київ

Забруднення кондиціонера є головними передумовами до надмірного споживання електроенергії, брудний фільтр може також призвести до серйозного пошкодження вашого пристрою і викликати небажані поломки, які не завжди професійний  мастер. Якщо ви хочете уникнути всіх неприємностей, не забувайте регулярно обслуговувати ваш кондиціонер. Служба з ремонту Climat-service розповість про профілактичне обслуговування. Профілактичне обслуговування кондиціонера не тільки корисно, але і є обов'язковим для забезпечення ефективності та довговічності пристрою. Від стану кондиціонера залежить якість повітря в кожній кімнаті вашого будинку. 

Частота обслуговування кондиціонерів

Частота, з якої необхідно очищати настінний кондиціонер, залежить від моделі пристрою. Деякі пристрої також мають індикатори, які загоряються автоматично, коли фільтри потребують обслуговування.

профилактика кодиционеров в киеве

Незалежно від типу пристрою у більшості випадків фільтри слід чистити кожні два-три тижні. Якщо у пристрої присутній очищувач повітря та дезодорант, необхідно обслуговувати очищувач кожні три місяці, а дезодорант - кожні два чи три роки.

Чистка кондиціонера

Весь алгоритм дій Докладно описаний і пояснюється в посібнику користувача, що додається до пристрою. Оскільки кожна модель відрізняється від інших і має свої особливості, необхідно посилатися на неї. Як правило, профілактичне обслуговування кондиціонерів зводиться до таких простих речей:

 • Вимкнути пристрій, це необхідно за технікою безпеки;
 • Відкрити  пристрій та видалити пил з фільтрів за допомогою пилососа або спеціального пристрою;
 • Очистити фільтрів за допомогою губки, змоченої в мильній воді;
 • Ретельно промити і висушити фільтри, потім помістити у внутрішній блок;

Роблячи це регулярно, ви підтримуєте пристрій у хорошому стані і оберігає його від можливих технічних проблем у майбутньому.

Профілактичне обслуговування

Так само можна скористатися щорічним профілактичним візитом, який дозволить фахівцеві провести діагностику і ретельну перевірку вашого пристрою. Майстер переконається, що пристрій правильно працює і огляне такі складові:

 • Водонепроникність установки;
 • Електричні з'єднання;
 • Фільтри;
 • Батареї;
 • конденсат;
 • Тиску;
 • Температури;
 • Продуктивність.

Надаючи поради та пояснення, він також гарантує, що установка не забруднена грибками або бактеріями, і на додаток до контролю виконує механічні та/або електричні регулювання в разі виникнення проблем.

Фільтр кондиціонера

Фільтр кондиціонера або теплового насоса також називають домішним фільтром. Існує три типи основних фільтрів:

 • Механічні, які відновлюють пил, але не підтримують бактерії. Вони можуть бути внутрішніми, зовнішніми або підвісними;
 • Електростатичний, який очищає повітря шляхом перехоплення частинок бактерій або вірусів;
 • Активоване вугілля, яке підтримує гарний запах в першу чергу.

Для підтримки оптимальної ефективності кондиціонера важливо регулярно очищати і при необхідності змінювати фільтр. Перш за все, слід перевірити його механізм, відсоток його ефективності та посилання моделі. Правила, яким необхідно дотримуватися обслуговування фільтрів кондиціонування повітря, сильно різняться залежно від цих критеріїв. Основні правила, які слід дотримуватися для очищення фільтра кондиціонера:

 • Вимкнути пристрій від мережі відповідно до техніки безпеки;
 • Обережно видалити фільтр;
 • Вимити фільтр водою з невеликою кількістю м'якого мила;
 • Акуратно струсити зайву воду і висушити фільтр;
 • Вставте фільтр назад у пристрій;
 • Очистити його пилососом у напрямку, протилежному потоку повітря.

Кондиціонер відноситься до пристроїв, які відповідають за повітря в нашому будинку. Від його роботи залежить наш комфорт у неприємних для нас умовах.

профилактика кодиционеров в киеве
Він охолоджує наші приміщення в літню спеку і працює на обігрів в холод. Для правильної та тривалої роботи пристрою потрібне профілактичне обслуговування. Служба з ремонту Climat-service розповіла вам про частоту та правила профілактичного обслуговування. Воно допоможе запобігти поломкам у вашому кондиціонері, навчить дбайливо ставитися до пристрою.
Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.