Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів у місті Київ

 


Деякі користувачі можуть помилково вважати, що якщо вони, наприклад, змогли відремонтувати чайник або іншу дрібну техніку, то відремонтують і кондиціонер. Але сама система кондиціонера – складна і відремонтувати її самотужки, не маючи достатнього досвіду та знань, інструментів та деталей складно, можна лише посилити проблему. Тому правильним довіритиме ремонт кондиціонерів у Києві майстрам Climat-service - філії служби ремонту Fix-Man.


Причини поломок кондиціонера та варіанти вирішення проблеми

 

Наш сервіс з ремонту кондиціонерів у Києві та досвідчені майстри виділили кілька основних причин та поломок, а також оптимальні шляхи їх усунення.


Витік холодоагенту


Недолік фреону в системі – найпоширеніша поломка, коли майстер проводить її дозаправку. При нестачі фреону в системі - кондиціонер недостатньо охолоджує повітря, нерідко на ньому може з'являтися іній і льоду. Але при витоку фреону – мотор може перегріватися і вся система може перегоріти. Майстер проведе діагностику та встановить місце витоку фреону, усуне її.

ремонт кондиционеров киев

Якщо йде витік фреону з холодильного контуру - це вже досить складна і серйозна поломка, і тут буде потрібний терміновий ремонт. Але якщо несвоєчасно відремонтувати кондиціонер, це може призвести до більш серйозних поломок, таких як:

 • Протікання олії разом із холодоагентом.
 • Попадання повітря у герметично закриту систему.
 • Попадання вологи в кондиціонер.
 • Може через окислення згоріти сама обмотка.
 • Перегрівається і виходить із ладу сам компресор.

Тільки майстер на місці зможе виявити місце витоку та усунути її, провести потім дозаправку фреону.


Не включається кондиціонер


Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, наш сервіс з ремонту кондиціонерів у Києві та професійні майстри говорять про наступні причини:

 • Відсутність електрики в будинку або поломка шнура, розетки, які варто перевірити, в міру потреби замінити.
 • Перегорання плат при стрибках напруги – тут вже важливо знайти елемент, що перегорів, і замінити його на новий.
 • Поламаний пульт керування/приймальний пульт. Якщо це пульт - варто перевірити справність батарейок, після перевірити інфрачервоне випромінювання, а якщо причина в настінному пульті - варто перевірити клеми, якщо вони в нормі, доведеться змінювати сам пульт.

Але всі ці роботи, за винятком заміни батарейок у пульті, варто довірити лише досвідченим майстрам. Саме професійне обслуговування та ремонт – запорука справної роботи кондиціонера

ремонт кондиционера киев

Кондиціонер видає помилку


Сучасні моделі мають вбудовану систему самозахисту та самоконтролю. І в залежності від моделі, вони можуть відрізнятися за рівнем захисту, набором інтелектуальних функцій та іншими технічними параметрами. Але що вказує саме на цю поломку? Наявність таких ознак:
 • Блимає індикатори на панелі внутрішнього блоку.
 • Під час увімкнення – система видає звуковий сигнал.
 • Система не вмикається або після включення – відразу вимикається.
Нерідко система може видавати на табло коди помилок, такі як E2, A5 або 00-00, або Err 02 – наші майстри зможуть розшифрувати коди та усунути поломку на яку вони вказують. Але що може стати першопричиною такої «поведінки» техніки? Майстри говорять про наступне:
 • Спрацював датчик контролю рівня тиску у холодильному корпусі.
 • Має місце перегрів компресора або банальна перенапруга.

Але професійне обслуговування та ремонт на те і професійне, що його проводять строго фахівці з досвідом. Це гарантія того, що система працюватиме справно та довгі роки, а всі поломки – усунуті.


Система не вмикається взимку

 

 І тут варто пам'ятати, що нерідко сама система управління має свою встановлену систему захисту і, якщо вона не розрахована на роботу при низьких температурах, як правило, нижче мінус 6 – спрацьовуватиме захисний механізм.

заправка кондиционера киев

І кондиціонер не працюватиме. Зокрема, сам датчик температур розташований всередині зовнішнього блоку і просто блокує роботу кондиціонера, якщо температура нижче встановленої межі.


Що ще можна виділити


Якщо говорити про інші поломки кондиціонера, то в список наших фахівців виділяють наступні пункти:

перегрів кондиціонера

вимикається кондиціонер

не включается

капает вода из кондиционера

плохо холодит

шумить кондиціонер

обмерзання кондиціонера

кондиционер плохо дует

 • Поломка плати управління – найчастіше ремонтувати її просто немає сенсу і майстер змінює її на нову вдома у замовника.
 • Засор фільтрів, як і дренажної системи, може також призвести до поломки всього кондиціонера, тому важливо приділяти достатньо уваги цьому питанню. Наші майстри проводять чищення кондиціонера або його сервісне обслуговування.
 • Поломка компресора або вентилятора зовнішнього блоку – майстри найчастіше змінюють дані деталі на місці, вдома у замовника на нові.
 • Поламано пусковий конденсатор – майстер також замінить його на новий.
 • Якщо перегоріли електронні схеми – найчастіше їх також змінюють нові.

Досить сказати, що незалежно від поломки, важливо щоб майстер провів повну та всебічну діагностику та професійний ремонт обладнання. Якщо вимагатиметься – провести демонтаж та нову установку кондиціонера, адже це запорука правильної та злагодженої його роботи.

 

Чому вибирають Climat-service

 

 

Якщо якість ремонту та надійність роботи кондиціонера, професійно проведений ремонт – важливі складові для вас, то ви звернетесь до професійних майстрів з ремонту обладнання. Але що можемо сказати ми у свій плюс?

 • Наші майстри несуть персональну відповідальність перед клієнтом за ремонт. І все це можливо тому, що наші спеціалісти мають за плечима чималий досвід ремонту кондиціонерів. За кожний проведений ремонт, замінену деталь – ми надаємо гарантію, термін якої може варіювати від кількох місяців до року. Тут все визначено складністю поломки та обсягом робіт.
 • Перед тим, як розпочинати ремонт, наші майстри проведуть ретельний та всебічний огляд, діагностику техніки, що дозволить виявити всі явні/приховані поломки та несправності. І вже потім розпочнуть роботу. Але варто сказати, що ми не шукаємо неіснуючих поломок, на яких можна заробити.
Чистка системы кондиционера киев
 • У ремонті ми використовуємо виключно нові та оригінальні деталі та вузли, запчастини, ніяких підробок та формату б/у. Це гарантує те, що після ремонту техніка й надалі працюватиме.
 • Наш графік роботи максимально зручний для клієнта – наші майстри працюють без перерви та вихідних. І навіть якщо техніка раптом виходить з ладу в п'ятницю – вам не доведеться страждати усі вихідні від спеки. Та й на всі подані заявки ми реагуємо максимально оперативно, виїжджаючи до будь-якого з усіх районів міста.

Плюс до всього, вартість ремонту кондиціонера у нас доступна кожному, вона не перевищує розумні межі. Всі наші ціни обґрунтовані. І, звичайно, кожен наш майстер проконсультує клієнта в питаннях правильної експлуатації кондиціонера, підкаже, коли варто проводити його профілактичні роботи, чищення і дозаправку. Це виступатиме не лише запорукою коректної роботи системи, а й створення здорового у приміщенні мікроклімату.

Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Climat-service - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.