Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Чому вимикається кондиціонер? Причини та ремонт.


Якщо вчасно спекотного дня ви включаєте кондиціонер, а він самостійно вимикається, то сигнал того, що щось не так . Щоб усунути цю несправність, потрібно знати причини виникнення, тому що можливо все не так серйозно. Одна не варто ставитися до цього недбало, адже може бути таке, що це і серйозна поломка, яка вимагає професійного втручання. У цій статті будуть описані можливі причини виникнення такої проблеми, а також можливі рішення. За більш детальною індивідуальною консультацією звертайтесь у наш сервіс.

 

Чому буде кондиціонер?


Якщо кондиціонер сам по собі вимикається під час роботи або відразу ж після включення, то значить у вашому кондиціонері є спеціальна захисна система, яка захищає вашу техніку від серйозних поломок. Якщо в роботі або всередині пристрій пішов щось не так і система кондиціонера, що аналізує, це зафіксувала, то кондиціонер самостійно перериває роботу. Це може бути незначна причина, а може бути свідчення серйозної поломки, яку треба негайно усунути. Ось найпоширеніші причини раптового відключення техніки:

  • Може статися так, що була зроблена помилка на момент монтаж кондиціонера, і він було неправильно підключено до електричної мережі. Подібна помилка може призвести до короткого замикання чи окислення проводів, що ускладнює прохід електрики. Без належного досвіду та знань таке визначити дуже складно, тому при появі подібної проблеми варто звертатися до перевірених фахівців, які знаються на цьому.
  • Кондиціонер вимкнеться, якщо є проблеми з обслуговуючими компонентами такими, як холодоагент у контурі або масло компресора. Фреона в кондиціонері має бути певна кількість, якщо вона занадто низька або навпаки завищена, це призведе до системного збою і раптового відключення. Те саме стосується й олії, яка може бути вже відпрацьованою або поганої якості, що шкодить системі. Слідкуйте за цими показниками, а щоб краще розбиратися, проконсультуйтеся у фахівців.
выключается кондиционер
  • Однією з найчастіших і, досить, невинних причин може бути забруднень фільтрів та інших провідних деталей. Надмірна засмічення перешкоджає проходженню повітря та правильній роботі деяких важливих елементів. Головна система кондиціонера, отримуючи такі відомості для безпеки, відключається, щоб не було ризику навантаження та поломок. Або кондиціонер може вже зламатися через це, що призводить до відключення.
  • Також кондиціонер може вимкнутись, якщо він надмірно тривалий час перебував у роботі з високим навантаженням. Подібна робота призводить до перевантаження системи, і подальше перезавантаження. Щоб не було відключень, достатньо перевести кондиціонер у режим послабше або просто дати йому відпочити від такого навантаження. А краще стежити за його станом та не доводити до такого.
  • Для того, щоб ваша техніка працювала справно, потрібно дотримуватися певних умов. І кондиціонеру потрібен свій простір для повноцінного теплообміну, а якщо щось перешкоджає цьому, то кондиціонер не зможе впоратися з температурою і перевантажуватиметься.
  • У випадках, коли всередині кондиціонера зламалися датчики температури, головна система не отримуватиме коректних показань і не зможе вчасно зреагувати на термальні зміни. Деякі моделі у випадках різких розбіжностей у температурних показаннях відключаються, щоб уникнути поломок.
  • Більш серйозні поломки двигуна або електроніки можуть стати причиною різкого відключення системи, тому що кондиціонер не зможе справно функціонувати і набирати потрібну потужність. 
  • Рідким випадком є ​​виробничий шлюб, але для уточнення цієї причини потрібно звернутися до виробника або до сервісного центру.
Кожна з цих причин виходить з неуважного відношення або повної байдужості з боку користувача. Щоб не витрачається на ремонт і не гадати чому вимикається кондиціонер за ним потрібно доглядати і вчасно робити грамотне обслуговування.

 

Як не допустити таких поломок?


Різкі вимикання кондиціонера або через 10-20 хвилин — це сигнал, який не можна ігнорувати і якнайшвидше розбиратися в причині та усувати її. Якщо можна самому, то робити це, а за неможливості власноруч полагодити викликати майстра. Однак коли кондиціонер навіть не доходить до такого стану. І щоб цього не потрібно було робити таке:

  1. Читайте технічну документацію, яка стосується вашої техніки, адже виробник уже подбав про те, як слід користуватися пристроєм. І якщо докладно вивчити все, що описано в інструкціях, то не буде проблем як в установці, так і в подальшому користуванні. А за детальною консультацією можна звернутися до фахівців, які зможуть дати вам корисні поради щодо вашої моделі.
  2. Проводіть регулярні діагностики, обслуговування та чистки. Якщо завжди бути в курсі про стан своєї техніки, то проблема не застане вас зненацька. А якщо своєчасно чистити техніку, то вона й не ламатиметься ще дуже довго.

Якщо у вас виникли проблеми з кондиціонером - звертайтеся до нас!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.