Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Чищення кондиціонерів в місті Київ

 


Climat-service, як філія служби ремонту Fix-Man проводить професійне чищення кондиціонерів у Києві та за замітками наших майстрів, послуга дуже затребувана у столиці. Але коли потрібно проводити її та які ознаки вказують на забруднення кондиціонера? Розглянемо далі.


Коли потрібно чистити кондиціонер


Чищення кондиціонера вдома проводиться нашими майстрами досить часто. Але які ознаки вказують на те, що час проводити обслуговування кондиціонерів?

Наші фахівці зазначають, що регулярне обслуговування дозволить уникнути в майбутньому багатьох проблем у роботі кондиціонера, але багато хто просто нехтує цим. Досить відзначити, що зовнішній блок приймає він весь пил з вулиці, зміг і сміття, все це може забити конденсатор і порушити природний оборот повітря. Це на 30 відсотків знижує продуктивність роботи кондиціонера, може призвести до розвитку алергії, т.к. на фільтрах осідає багато пилу, бруду, патогенних мікробів та комах. Але визначити момент, що системі вже потрібне чищення можна за такими ознаками:

 • Незвичайний процес роботи системи, дивний звук, підвищені вібрації.
 • Збільшується споживання електрики, оскільки система починає працювати з надмірним навантаженням.
чистка кондиционеров в Киеве
 • Під час роботи кондиціонера в приміщенні може з'являтися запах вогкості та плісняви, інші неприємні запахи.

 • З внутрішніх частин кондиціонера починає капати рідину, чого раніше не спостерігалося.

 • Погіршується робота кондиціонера. Він перестає достатньо охолоджувати або гріти повітря.

 • Поява у людей нападів алергії та кон'юнктивіту стає важко дихати і показують себе захворювання верхніх дихальних шляхів.

 • Нерідко може обмерзати зовнішній блок.

Сама ж чистка кондиціонера рекомендована до проведення двічі на рік – навесні та восени. Але проводити її самостійно не рекомендовано, якщо ви не маєте достатніх знань та практики, деталей та інструментів.


Якщо говорити про переваги проводити чищення у міжсезоння – наші майстри виділяють такі пункти:

 • Економія власних фінансів на електрику. При надмірному забрудненні техніка працюватиме із навантаженням, і відповідно вона витрачатиме більше електрики. Але з кожним циклом очищення – ці показники будуть знижуватися.

 • Підвищення рівня комфорту у приміщенні. Пил, забруднення, комахи, які можуть накопичуватися на внутрішніх фільтрах, вузлах кондиціонера призводять не лише до проблем зі здоров'ям. Вони також перешкоджають відходу вологи та тепла, відповідно страждає комфорт. Якщо усунути цю перешкоду – рівень комфорту зросте.

 • Запобігання поломкам. Саме скупчення бруду та пилу в кондиціонері не просто заважає його нормальній роботі, а й за відсутності догляду та чищення – може стати причиною поломки. Наші професіонали відзначають, що чистка стоїть на порядок нижче за ремонт і це не призведе до необхідності купувати нову техніку.

чистка кондиционера в Киеве
 • Дозволить продовжити термін служби плюс до всього ви отримаєте від техніки максимальну віддачу від роботи системи кондиціювання.

Тому все це показує, наскільки важливе регулярне, професійне чищення кондиціонера.


Процес чищення кондиціонера


Якщо говорити про методи очищення кондиціонера, то здебільшого такими є:

 • Обробка системи парогенератором. Під високим тиском пар дозволить очистити весь пил і бруд і на даний момент найефективніший і надійний спосіб. Особливо для алергіків.

 • Дезінфекція та обробка антибактеріальною хімією. Проводить її майстер із використанням спецзасобів, тим самим вбиваючи всі патогенні бактерії, не допустивши їх розмноження у блоці.

Далі розглянемо процес очищення кондиціонера з використанням парогенератора.

 • Спочатку майстер проводить ретельний огляд системи, після – розбирання кондиціонера.
 • Далі майстер проводить чищення фільтрів, їх промивання, у міру потреби – заміну деформованих, зношених чи зіпсованих фільтрів. Якщо під час заміни майстер помітить пошкодження фільтраційної системи – знадобиться повного ТО.
 • Очищення радіатора. Це етап досить складний, тому що радіатор - це безліч маленьких пластин, які варто ретельно прочистити.
 • Далі майстер проводить миття вентилятора, обробляє всю систему антибактеріальним розчином. Проводять з використанням мильного розчину, коли майстер змиває основний шар бруду, далі за допомогою зубної щітки складні плями.
чистка кондиционера Киев
 • Далі йде миття дренажу. Саме тут розвивається більшість грибків і патогенних бактерій і нехтувати цим очищенням - шкодити для себе і кондиціонеру. Самому можна очистити дренаж тільки згори, а майстер проводить повне очищення з використанням спеціального інструменту.
 • Очищення зовнішнього корпусу. Це складний процес, який варто довірити винятково майстрам. Особливо якщо зовнішній блок розташований досить високо.
  Після завершення всіх робіт кондиціонеру дають час видихнути, а потім майстер проводить перевірку роботи системи на всіх режимах.

Чому нам довіряють


Якщо для вас важливі такі поняття як якість роботи та її надійність, а також гарантія – вам варто звернутися виключно до нас. Climat-service проведе всі роботи на найвищому рівні. Але все по порядку..

 • Надання гарантії якості на всі виконані роботи. Що підтверджує наше відповідальне ставлення до взятих він обов'язків.

 • Доступність цін. Ви не платите більше, ніж у інших майстрів, але при цьому гарантовано отримуєте увагу та оперативне реагування на заявку, професійні роботи.

 • Оперативне реагування на подану заявку. До складу нашої команди входить багато фахівців і навіть у пік навантаження, з приходом літа – до вас завжди виїде майстер.

 • Першокласний сервіс та широкий спектр додаткових послуг. Все це дозволить повернути техніку в дію, забезпечити в будинку комфортний та здоровий мікроклімат

Чистка кондиціонерів у Києві

Наші майстри працюють зі всіма моделями кондиціонерів, тому ви можете сміливо дзвонити до нас. Ми працюємо без перерви та вихідних і всі роботи проводимо згідно з нормами та рекомендаціями виробника.

Скільки коштує виклик майстра Climat Service?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом (входить у вартість робіт)

Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Виклик + діагностика 200 грн за Києвом(входить у вартість робіт)

Як відбувається оформлення замовлення на ремонт?

Якщо вашим приладам необхідний ремонт або обслуговування, служба сервісу Climat-service запропонує швидку та професійну допомогу. Оформити заявку можна за телефоном та онлайн. Залишивши заявку, з Вами зв'яжеться майстер та уточнить необхідні деталі техніки та часу для приїзду.

Коли приїжджає майстер?

Майстер погоджує час з Вами, після чого прибуває в призначений час і відразу проводить діагностику. Час виїзду 08:00-21:00.

Скільки коштує дозаправка кондиціонера?
Все залежить від фреону під Вашу модель кондиціонер - R-22, R-410a, R-407c і від кількості фреону, що бракує. Ми використовуємо холодоагент тільки перевірених фірм - SUVA 9000, Forane 407c та ряду інших. У середньому дозаправка виходить 400–900 грн.
Чи входить до послуги «Чистка кондиціонера» його дозаправлення?

 Так, входить до 100г фреону

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.