Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Солом'янський район

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати кондиціонер, а в кімнаті жарко як у Сахарі? Чи можна її полагодити? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстра служби з ремонту Fix-Man допоможе вам. Але все по порядку.

 Поломки кондиціонерів


Практично всі сучасні моделі кондиціонерів обладнані вбудованою, автономною системою діагностики і це в рази облягає майстру роботу в діагностиці системи та встановленні проблеми. Наприклад, збій у певній системі, вузлі може показувати себе певним блиманням світлодіодів – кілька миттєвостей, а також їх конкретна послідовність.

Ремонт кондиционеров соломенский

Якщо говорити більш предметно про поломки, які найчастіше зустрічаються в процесі роботи кондиціонера – наші фахівці виділяють такі, найпоширеніші.

 • Якщо система не реагує на команди і не вмикається. І тут вже основна причина такої поведінки » техніки – відсутність на самому пульті сигналу. І тому варто перевірити справність самого пульта, чи є в ньому справні батарейки, чи підключений шнур кондиціонера до мережі, чи він цілий. Якщо проблема не в цьому – відповідно проблему варто шукати в іншій поломці.
 • Утворення в самій системі конденсату. Здебільшого конденсат накопичується саме на внутрішньому в системі блоці, і якщо має місце засмічення дренажу у водопроводі – з кондиціонера капатиме вода. І причина такої несправності – робота системи на охолодження за вуличних мінусових температур. Тут уже вода замерзатиме і з'являється затор з льоду – це перешкоджає нормальній роботі кліматичної системи.
 • У самому місці установки кондиціонера чути шуми – швидше за все, має місце зношування підшипника, або ж несправність самого компресора.
 • Має місце засмічення захисної в кондиціонері сітки, розташованої на зовнішній панелі, як і фільтрів у внутрішньому самому блоці. Провести очищення даних елементів можна і вдома, інакше про якісну роботу кондиціонера можна просто забути.
 • Низьке або неефективне кондиціонером охолодження або нагрівання повітря. Це є наслідком монтажу системи поблизу приладів обігріву, як і іншої побутової техніки. кондиціонер просто не терпить такого сусідства.
Ремонт техніки від Fix-Man

Кожен досвідчений і професійний майстер може не просто швидко, але і гранично точно діагностувати несправність та її характер, далі усунути її. Але самостійно розбирати кондиціонер і проводити будь-які ремонтні роботи не варто. Це може не просто не усунути поломку, але в майбутньому спровокувати більш серйозний і дорогий ремонт, а то й зовсім необхідність купувати нове кліматичне обладнання.

Як проводиться ремонт кондиціонера – етапи

Якщо говорити про ремонт системи клімат контролю в приміщенні – етапи робіт наступні.

 • Майстри проводять демонтаж самої системи.
 • Проведення повної та всебічної діагностики системи та встановлення самої поломки, її першопричини. Саме з цього важливого етапу і починають роботу майстра. наскільки швидко і точно вона буде проведена залежатиме майбутня працездатність техніки. Діагностика передбачає не просто огляд техніки, а й тестування на спеціальному устаткуванні.
 • Далі проводиться майстром аналіз олії, її рівня в системі. Як кажуть фахівці – саме стан олії виступає у компресорі головним індикатором працездатності системи. При цьому фахівець оцінює такі його характеристики як запах і колір, склад і навіть рівень кислотності. при незадовільному стані складу важливо перевірити стан і промивання магістралі з'єднань, як і труб, якими йде холодоагент.  
 • Далі йде встановлення характеру поломки на підставі всіх отриманих даних аналізу та огляду системи.
 • Майстри розглядають всі можливі варіанти заміни поломок і вузлів і деталей, що вийшли з ладу, ремонт.
 • По завершенні ремонту – майстри проводять монтаж відновленого обладнання, підключення та його остаточне налаштування. Оскільки кондиціонер дозволяє забезпечувати у приміщенні сприятливі умови, в силу її складності конструкції – . не варто намагатися усунути всі поломки самостійно.
Ремонт кондиционеров соломенский

Не маючи у своєму розпорядженні всіх необхідних деталей і вузлів, техніки для діагностики та ремонту, навичок та досвіду – новачок не впоратися з поставленим завданням.

Важливо довірити всі роботи майстру – вони проведуть усі роботи відповідно до вимог виробника. При цьому застосовують у ремонті тільки нові та оригінальні деталі, а після цього видають на виконаний ремонт гарантію – вона може варіювати від кількох місяців до року. Також наші фахівці проконсультують з питань подальшого експлуатації кондиціонера, щоб у майбутньому не допустити поломок та несправності. Це гарантує довгу та належну роботу системи, як і комфорт домашніх. Дзвоніть!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.