Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Ремонт кондиціонерів - Борщагівка

Ремонт кондиціонерів є одним з напрямків роботи нашої служби з ремонту climat-service і навіть при всьому тому, що виробники дають гарантію, але вона обмежена невеликими термінами служби. Якщо техніка раптом перестала нормально працювати кондиціонером, а в кімнаті жарко як у Сахарі? Чи можна її полагодити? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту climat-service допоможу вам. Але все по порядку.

Поломки кондиціонерів

Так до основних і найпоширеніших поломок системи наші майстри відносять такі.

Ремонт кондиционеров борщаговский район
 • Система не запускається в роботу. І тут варто перевірити, чи горить на пульті керування індикатор, чи є харчування чи ні в мережі живлення електрики 220 вольт, чи не вийшов із ладу запобіжник. Якщо живлення є і індикатори горять – як варіант несправний сам пульт або приймач сигналу на кондиціонері.
 • Якщо система погано холодить – Тут варто провести обов'язково сезонне ТО, чистку системи, як варіант, до заправити до потрібного рівня холодоагенту. Якщо з внутрішнього блоку дме тепле повітря, при цьому встановлено режим охолодження – можливими причинами поломки може бути несправність ходової або клапана або неправильно виставлений режим роботи.
 • Якщо сам кондиціонер зовсім не дме, але при цьому горять лампи індикаторів, хоч і нічого не відбувається – варто перевірити, який саме виставлений режим на пульті, або увімкнулася аварійна система. Якщо встановлено режим охолодження, але при цьому сама система не холодить – система може не справлятися з поставленими функціями через брак холодоагенту. 
 • Як варіант, з ладу могла вийти і плата управління, яка не приймає сигнал з пульта і не запускає систему. Але правильно і правильно встановити поломку тут може тільки майстер. Тут важлива як візуальна, а й апаратна діагностика. Якщо система погано, недостатньо гріє або погано холодить – необхідно провести її очищення, нерідко потрібна дозаправка фреону.
 • Якщо система періодично не дме теплими потоками – це фахівці називають нормою, оскільки так система розморожує зовнішній блок. Це свого роду спрацювання режиму розморожування.
 • Система не працює на належне охолодження. Тут буде капати вода з внутрішнього блоку, але якщо обладнання – нове, що не виходило з ладу. І, швидше за все, – при монтажі не виставлений ухил дренажної системи, або настав час провести сезонне ТО. Якщо це промислового типу обладнання – можлива поломка насоса очищення.
 • У внутрішньому/зовнішньому блоці – чути при роботі шуми та сторонні блоки, то швидше за все проблема з мотором, а швидше за все на 80% зношені підшипники.
Кадо сервісне обслуговування пропонуємо ми ?

Якщо говорити про обсяг виконуваних робіт – у рамках ТО наші фахівці надають такі.

 • очищення повітряних в кондиціонері фільтрів і самого випарника;
 • проведення дозаправки в системі холодоагенту;
 • проведення діагностики, подальшого ремонту – дренажної системи та двигуна, теплообмінника та електропроводки, і так далі;
 • перевірка кріплень та вимірювання рівня тиску в кондиціонері;
 • перевірка майстром електричного обладнання та елементів;
 • загальна система діагностики та налаштування, інші роботи.

Наші майстри працюють з усіма моделями та марками кондиціонерів, і все тому, що в нашій службі з ремонту Fix-Man працюють виключно досвідчені майстри. Високий рівень професіоналізму підтверджено багатьма сертифікатами, відгуками клієнтів. Наші фахівці проводять як гарантійний ремонт техніки, так і обслуговування кондиціонера після закінчення терміну гарантії. Це не тільки ремонт техніки, а й її всебічна діагностика та проведення профілактики, налаштування під параметри користувача.

Окрім цього, наші майстри працюють виключно з новими та оригінальними деталями, які передбачені до заміни та встановлення самим виробником. Це забезпечує тривалий термін служби техніки, відсутність проблем у роботі кліматичного обладнання. Все це показує, чому багато клієнтів вибирають саме нашу службу.

До наших переваг можна віднести такі пункти:

 • до кожного клієнта наші майстри мають професійний підхід;
 • всі роботи проводять тільки на сучасному обладнанні та з використанням оригінальних деталей;
 • наші майстри виїжджають до клієнта додому у зручний для нього час та дату;
 • при цьому наша майстерня працює без вихідних, перерви, як і з ранку і до пізнього вечора;
 • оптимальне співвідношення таких показників як ціна та якість наданих робіт;
 • гарантія на всі виконані роботи – вона може варіювати від кількох місяців і до року.
Ремонт кондиционеров борщаговский район

Окрім цього, наші майстри проведуть ТО та чистку системи, заправку фреону та перевірка системи, консультування клієнта з усіх питань. Все це забезпечує роботу кондиціонера на належному рівні та довгі роки. Телефонуйте!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.