Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Профілактика кондиціонера в Києві


Ви, ймовірно, задавалися питанням, навіщо потрібні кондиціонери та дезінфекція кондиціонерів, і чому ви несете витрати, пов'язані з проведенням сезонних чисток кондиціонерів у вашій компанії або квартире. Нижче ми служба з ремонту Fix-Man в Києві розповімо вам, чому послуги кондиціювання повітря в офісі або вдома повинні проводитися регулярно, і які переваги ви отримаєте від інвестування своїх фінансових ресурсів у цей пристрій.

Вентиляційне обслуговування, очищення кондиціонування повітря

Щоб гарантувати правильне функціонування кондиціонерів, ми також хотіли б запропонувати вам послуги в наступних областях: гарантійне та пост гарантійне обслуговування, а також технічне обслуговування.

Обсяг робіт з технічного обслуговування:

 • Очищення ґрунту випарника,
 • Очищення грунту конденсатора,
 • Фильтри, що чистять,
 • Вимір електричної ефективності,
 • Вимір холоду продуктивності,
 • Змащення основних компонентів кондиціонера,
 • Перевірка герметичності системи - сторона всмоктування,
 • Перевірка герметичності системи - розвантажувальна сторона,
 • Перевірка прохідності зневоднення.
Профилактика кондиционера в Киеве

Ми пропонуємо проводити профілактику кондиціонерів двічі на рік, а у разі несприятливих умов для роботи кондиціонера кожні три місяці, що допоможе підтримувати пристрій у хороший технічний стан. Регулярні огляди кондиціонерів забезпечують максимальну холодопродуктивність і мінімізують ризик відмови в роботі обладнання.

Ми пропонуємо послуги постійного обслуговування, який дозволить звести до мінімуму витрати на обслуговування та оперативно відреагувати у разі відмови кондиціонера .

Переваги, що випливають із постійного обслуговування:

 • Регулярне обслуговування кондиціонерів - завдяки періодичним оглядам, випробуванням та перевіркам це запобігає проблемам з обладнанням і підвищує ефективність його роботи, а кондиціювання повітря працює набагато краще,
 • Ведення історії обслуговування - підготовка протоколів для ремонту, технічного обслуговування та встановлення - що полегшує виявлення причин проблем із пристроями та зводить до мінімуму час, необхідний для його повного відновлення,
 • Швидке обслуговування холодильного обладнання - відразу після повідомлення про несправність, технік з обслуговування відправляється на об'єкт і виконує комплексний ремонт,
 • Короткий час ремонту,
 • Турбота про користувачів систем кондиціювання повітря - профілактика поломок і несправностей, спричинених мікроорганізмами, розсіяними в системах кондиціювання повітря, шляхом використання спеціальних герміцидів,
 • Сервіс на високому рівні - застосування найновіших досягнень,
 • Допомога по телефону - надання консультацій, порад,
 • Зниження витрат на ремонт та обслуговування,
 • Швидка доступність витратних матеріалів.
Профилактика кондиционера Киев

Профілактика кондиціонера


Нижче ми пояснимо причини, які, як ми сподіваємося, покажуть вам, чому ви повинні обслуговувати кондиціонери:

1. Економія та низькі експлуатаційні витрати.

Накопичення домішок у випарнику та зовнішньому агрегаті викликає зниження охолоджувальної здатності, що призводить до збільшення енергоспоживання та скорочення терміну служби. Ціни на обслуговування в нашому прайсі

2. Комфорт та конденсація.

Перевірка прохідності зневоднення для видалення шару домішок, які за певних обставин виділяють інтенсивний, часто неприємний запах.

3. Чистота повітря.

Повітря, що видується через внутрішні пристрої, проходить через фільтри, які поступово забруднюються. Фільтровані фільтри є, як наслідок, зниженням здатності кондиціонера, що охолоджує, частим зледенінням кондиціонера.

4. Дезінфекція.

Щоб уникнути розвитку бактерій, проводиться грибкове кондиціювання, тобто чищення фільтрів спеціальними протигрибковими препаратами.

5. Гарантія.

Відсутність постійного нагляду та обслуговування є найбільш поширеною причиною проблем з функціонуванням кондиціонера. Тому вимога виробника проводити періодичні сервісні перевірки.

Ефективність роботи всіх елементів кондиціонера залежить від того, чи буде він працювати належним чином, чи будемо ми зберігати всі параметри та показники. Тому краще запобігати та усувати дрібні нерівності за допомогою послуг, що надаються службою з ремонту Fix-Man, які дозволять використовувати їх протягом тривалого часу. Дзвоніть нам!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.