Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Капає вода з кондиціонера. Причини і що робити?


Через те, що кондиціонер найчастіше використовує в спекотні сезони і що тривалий час використовується з високим навантаженням, поломки просто неминучі. Але до будь-якої поломки потрібно бути готовим, а саме знати про неї якнайбільше і мати під рукою номер хорошого майстра. Однією з частих і неприємних поломок кондиціонера є стан, під час якого з нього капає вода . Ця проблема не просто згубно впливає на нервову систему користувачів, а й знижує якість роботи пристрою. З цією проблемою можна і потрібно боротися, тому що в сезон потрібно, щоб кондиціонер працював тоді, коли від нього це вимагається і поломки не допустимі.

 

Чому капає вода з кондиціонера?


Коли капає вода з кондиціонера - ремонт єдине рішення, адже дана проблема в більшості випадків пов'язана з поломкою будь-якої деталі кондиціонера. Є як незначні проблеми, але також є і серйозні, які призводять до серйозних поломок. Фахівці виділяють такі часті несправності, через які капає вода з кондиціонера:

  • Найчастіша і найменш небезпечна – забруднення кондиціонера. Це може бути засміченням фільтра, так і засміченням вентилятора або мотора. Якщо очистити фільтри може і користувач, то очищення більш важливих деталей можна зробити тільки при розборі кондиціонера. Щоб знімати і розбирати кондиціонер без ризику для нього, потрібно мати певні знання та інструменти. Найкращим і найекономічнішим варіантом буде, якщо ви викличете майстра, який зможе наочно показати вам, як проводиться очищення кондиціонера без шкоди для нього.
  • Вода може капати з кондиціонера у разі, коли іншого шляху для зайвої вологи немає. Подібне трапляється при закупорюванні дренажної системи для виведення зайвої вологи. Подібна проблема може часто з'являтися в тих випадках, якщо було здійснено неправильний монтаж або користувач нехтував обслуговуванням свого обладнання. Проблеми з дренажною системою можуть виникнути після зимового сезону, якщо не було вжито захисних заходів. Слід проводити професійну діагностику наприкінці кожного зимового та літнього сезону щодо поломок.
протекает кондиционер
  • Також до такої проблеми призводить несправність контуру та витік фреону. Ця проблема може виникнути після різкого перемикання режимів (зазвичай між охолодженням та обігрівом). У разі виявлення такої проблеми в жодному разі не можна використовувати пристрій до повного усунення причини. Щоб полагодити контур і зробити закачування необхідної кількості холодоагенту потрібно звернутися до майстра. Самострільне цю проблему вирішувати протипоказано, щоб уникнути більш серйозних поломок.

 

Як убезпечити себе від такої проблеми?


Якщо капає вода з кондиціонера, то цю проблему потрібно терміново усувати, але що робити, якщо не хоче зіштовхувати з цим надалі, а саме. Як можна убезпечити себе від такого? За часто для кожної моделі потрібна окрема консультація, але все ж таки є загальні правила, дотримувався яких можна уникнути виникнення такої проблеми. Ось ці правила:

  • Самая основная причина по которой появляются любые проблемы, в том числе и протечка воды, это халатность пользователей. К каждому кондиционеру прикладывается техническая документация, которая включает в себя инструкции и справочные материалы. В подобных бумагах описаны производителем не только, как правильно устанавливать технику, но то, как правильно эксплуатировать кондиционер. Если пренебрегать этой информацией, то пользователь может превысить предусмотренную нагрузку, что вызовет поломку. Поэтому важно знать, как можно больше о своей техники, не лишним будет пройти консультацию у специалиста.
  • Чтобы не капала вода из кондиционера за техникой нужно следить и своевременно производить обслуживание. В обслуживание входит, как чистка кондиционера, так и замена расходных материала, а также изношенных деталей. Если вы не знаете, как правильно обслуживать свой кондиционер, то обратитесь в сервис за помощью.
почему протекает кондиционер
  • Багато користувачів сильно дивуються, коли з'являється якась поломка або несправність. Але ще більше дивуються, коли дізнаються, що можна не допускати цих поломок і усувати причину до її появи. Щоб завжди бути в курсі стану своєї техніки, потрібно проводити регулярну діагностику і обслуговування. Виробники раджу проводити аналіз стану двічі на рік, після літнього сезону та після зимового. Після таких сезонів найбільша ймовірність появи якихось несправностей та поломок.


    Протікання кондиціонера
    — це серйозна проблема, яку треба вчасно усувати. Але крім цього, потрібно правильно використовувати свою техніку, щоб уникнути подальших протікання. А якщо вже була допущена така несправність, то викликайте майстра, який швидко усуне протікання і навчить уникати цієї проблеми у ваших умовах. Звертайтесь до нас!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.