Для виклику майстра:

Дзвоніть - 068-413-56-18 або

Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

1

Якість

Якісний ремонт кондиціонера київ

 

Вже більше 198 відремонтованих кондиціонерів у 2023 році.

Відгуки

ремонт кондиціонерів відгуки київ

 

99% клієнтів задоволені якістю виконаних робіт

Професіонали

Професійний ремонт кондиціонерів

 

Команда складається виключно з професіоналів.

Обмерзання кондиціонера: причини, наслідки, ремонт


Якщо ваш кондиціонер замерзне, ви дізнаєтеся про це, навіть якщо не побачите лід. Просто покладіть руку на внутрішній блок, і якщо ви відчуєте мінімальний потік повітря, це означає, що у вас  заморожений кондиціонер. Перш ніж ви дізнаєтеся, що призводить до замерзання кондиціонера, вам необхідно знати, які дії слід зробити, якщо ваш кондиціонер замерз. Обов'язково викличте майстра з ремонту кондиціонерів Climat-service.

Що робити, якщо ваш кондиціонер обмерз


Викликати майстра зі служби з ремонту Fix-Man він зробить ремонт:

 • Вимкне кондиціонер, щоб не пошкодити компресор.
 • Поки ви чекаєте, поки лід розтане, знайде злив конденсату і переконається, що він не заблокований.
 • Відкриє повітропровід, щоб можна було відсмоктувати воду за допомогою спеціального насоса.
 • Прискорить процес відтавання, підвівши фен до котушки випарника. Він також може просто увімкнути вентилятор кондиціонера без запуску компресора, щоб швидше розтопити лід.
 • Для віконного кондиціонера переконається, що пристрій злегка нахилено назад, щоб лід, що тане, стікав назовні. Зовні очистіть отвір для зливу конденсату, щоб вода могла відфільтровуватися.
 • Як тільки лід розтане, а зливний піддон порожній, знову включить кондиціонер. Це має допомогти почати охолоджувати Ваш будинок.

Запобігти обмерзанню кондиціонера


Підбиваючи підсумок, ось що майстру потрібно зробити, щоб запобігти зависанню кондиціонера:

 • Перевірити рівень холодоагенту.
 • Змінювати фільтр щомісяця.
 • Тримати вентиляційні отвори відкритими.
 • Збільшення швидкості вентилятора.
 • Проверка термостата.
 • Проверка слива конденсата еженедельно.
 • Убедится, что все оконные блоки у вас под углом.

Что вызывает замерзание кондиционера?


Несколько проблем могут быть причиной проблемы. Вот наиболее вероятные:

Обмерзание кондиционера

Низькі рівні холодоагенту: якщо у вас є витік або холодоагент був неправильно заправлений під час встановлення, низький рівень холодоагенту може зробити змійовик випарника занадто холодним. Зверніться до нашого фахівця, щоб усунути витік та зарядити систему відповідно до вказівок виробника.

Брудний повітряний фільтр: це один з основних винуватців низького повітряного потоку, не кажучи вже про додаткове навантаження на компресор та інші компоненти кондиціонера . Низький потік повітря доставляє менше повітря в змійовик випарника для охолодження. Достатній потік гарячого, вологого повітря є важливим аспектом запобігання замерзанню котушки. Щомісячно очищати фільтр, щоб запобігти його замерзанню.

Закриті регістри постачання: закриття регістрів постачання в незайнятих приміщеннях - це метод економії грошей та енергії. Однак, якщо ви закриєте занадто багато, це може в кінцевому підсумку коштувати вам дорожче, якщо кондиціонер замерзне. Переконайтеся, що не більше чверті регістрів постачання у вашому будинку закриті для запобігання замерзанню.

Недостатня швидкість обертання вентилятора: вентилятор повинен дмути досить швидко, щоб підтримувати достатню кількість повітря, що обдуває змійовик випарника. Технік може збільшити швидкість обертання вентилятора та покінчити з тим, що призводить до замерзання кондиціонера.

Проблеми з термостатом: Кондиціонер може працювати всю ніч, коли в цьому немає необхідності. Це витрачає марну енергію та гроші, водночас призводячи до замерзання кондиціонера. Наш майстер перевірить  термостат, щоб вирішити проблему.

Проблеми з дренажем: коли гаряче, вологе повітря дме через змійовик випарника, змійовик відводить тепло і вологу з повітря.  вологому кліматі, багато водяної пари перетворюється на конденсат усередині кондиціонера. При нормальних обставин вода капає і виходить зі стічної труби. Якщо щось блокує стік, резервна вода повністю замерзає. Потім лід блокує стік і посилює проблему. ;Перевіряти і очищати  водосточную трубу щотижня в найспекотніші періоди літа. Майстер  побачить, як вода капає і витікає через стік.

Неправильно нахилений віконний кондиціонер: агрегат слід злегка нахилити, щоб внутрішня частина була трохи вищою, ніж зовнішня половина.  випадку вода не виходить зі зливного отвору. Замість цього він залишається всередині пристрою, де він може замерзнути. Ось чому неправильний нахил - ще одна причина, по якій кондиціонер замерзає.

Загалом, найкращий спосіб уникнути замерзання кондиціонера - це запланувати щорічне профілактичне обслуговування. Щоб дізнатися більше або запланувати ремонт, будь ласка, зв'яжіться з Climat-service!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Climat-service приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт кліматичної техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту чи обслуговування ви сплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

© 2024 Climat-service. Чищення, обслуговування та ремонт кондиціонерів